КПІ AbitFest для абітурієнтів (12.12.2020)

Запрошуємо 12 грудня, у день КПІ АбітFest, долучитися до подорожі факультетами та інститутами й відчути атмосферу КПІ. Це не просто формальний захід, а подорож у світ Політехніки.

AbitFest 12.2020

Починаємо з 10:00:
• вітальне слово;
• знайомство з факультетами та інститутами;
• отримання відповідей щодо умов прийому від заступника Голови Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського Валерія Можаровського.
а з 12:00 долучайтесь до зум-зустрічей із факультетами/інститутами.

Захід буде проходити on-line у YouTube та Zoom.

Дізнатися більше можна в соцмережах на наших сторінках і каналах, які ми створили спеціально для вступників та їхніх батьків:

Каталог вступника допоможе вам не помилитися та зробити правильний вибір: завантажити
Відео з попереднього КПІ АбітFest про Соню, ученицю 11-го класу, яка обирає університет і майбутню професію дивіться тут.
Про підготовку до дня відкритих дверей в КПІ ім. Ігоря Сікорського