13 листопада з 17:05 до 20:05 відбудеться перевірка якості залишкових знань студентів 4 курсу групи ПК-11, ПМ-11
Перевірка буде відбуватись дистанційно через сайт ректорського контролю: http://is.eqmi.kpi.ua/login/index.php Логіни та паролі для доступу будуть надані студентам в день написання ректорського контролю.
Кожен студент отримає завдання по 6 дисциплінам — 2 фундаментальні дисципліни відповідно до спеціальності, іноземна мова, фахова дисципліна по спеціальності та дві фахові дисципліни по освітній програмі. Для студентів ПБФ до таких дисциплін відносяться: Математика, Фізика, Ін.мова та фахові дисципліни (Програмування, Теорія автоматичного керування, Комп'ютерне моделювання процесів і систем). Завдання можна виконувати в будь-якому порядку. Максимальна тривалість виконання тесту - 3 години.
Консультації з фахових дисциплін (он-лайн):
Комп’ютерне моделювання процесів і систем: 07.11.2024 р.
Компанія Ajax Systems в рамках навчальної ініціативи «Ajax Next» та договору про співпрацю з КПІ ім. Ігоря Сікорського забезпечила оснащення сучасним обладнанням навчальної лабораторії 3D Mechanical Prototyping Lab кафедри автоматизації та систем неруйнівного контролю (АСНК) приладобудівного факультету (ПБФ).
Завдяки новому обладнанню студенти отримали можливість набуття практичних навичок з прототипування при реалізації своїх проєктів.
На базі новоствореної лабораторії за підтримки Ajax Systems проводиться стажування студентів з курсу «Mechanical Engineering». Протягом програми студенти вивчають принципи проектування конструкцій, матеріалознавство, механічні пристрої автоматизованих систем, технології обробки матеріалів, методи прототипування тощо. Ментори компанії допомагають з роботою над власними проєктами та вдосконаленням практичних навичок.
Запрошуємо студентів на навчання-практику "Mechanical Internship" за напрямком автоматизації від компанії Ajax Systems. Курс проходить в партнерстві з викладачами кафедри АСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського в рамках ініціативи Ajax Next. Учасники познайомляться з унікальним досвідом професіоналів компанії Ajax Systems, що буде корисним для початку кар'єрного шляху.
🎓 Старт 8 жовтня 🎓 Тривалість жовтень - січень (2 заняття на тиждень) 🎓 Навантаження 4-6 годин на тиждень 🎓 Місце проведення - Приладобудівний факультет КПІ
Як все буде відбуватись 👉🏻
Стажування пропонує студентам унікальну можливість розробляти та реалізовувати інженерні проєкти у сфері автоматизації та механізації виробничих процесів. Стажисти працюватимуть з повним циклом створення механізованих пристроїв, проходячи всі етапи від проєктування до друку.
Що потрібно для занять 👉🏻
Твої навички та бажання розвиватись в напрямку прикладної механіки та автоматизації. Про весь необхідний для роботи матеріал, прилади та компоненти подбає Ajax.
На курсі ти 👉🏻
опануєш навички створення власних проєктів: від маніпуляторів до складських систем;
отримаєш практичний інженерний досвід;
матимеш можливість працевлаштуватися до Ajax Systems після проходження курсу.
30 серпня 2024 року, у межах університетського свята "Дня першокурсника", відбулася традиційна зустріч студентів першокурсників з керівництвом факультету та викладачами кафедри.
Цей захід надав студентам чудову нагоду познайомитися з викладацьким складом, дізнатися про основні правила поведінки та внутрішнього розпорядку. Також було організовано обмін контактами для полегшення подальшої комунікації, вирішено ряд організаційних питань, пов’язаних із навчальним процесом.
Викладачі були раді зустрітися з новими студентами і висловили сподівання на плідне навчання та успішну наукову діяльність упродовж року!
з отриманням академічної стипендії Верховної Ради України
на навчальний рік 2024/2025 !
Щиро вітаємо та зичимо нових творчих успіхів!
На фото: студентка Довбиш І.О. під час стажування за програмою Mitacs Globalink Research Internship (академічна мобільність) в Університеті Лейкгед (Lakehaed University), Канада, літо 2024
Відповідно до Наказу №НОД/540/24 від 19.07.2024, рішень Вченої ради університету від 24 червня 2024 року (протокол №6) та Адміністративної ради університету від 30 травня 2024 року, з метою забезпечення якісної фахової практичної підготовки здобувачів вищої освіти: з 01 вересня 2024 року освітній процес розпочнеться у змішаному режимі зі здійсненням в очному режимі практичної підготовки (окремих видів занять, а також практик) у відповідності до наявної кількості місць в укриттях.
Перелік освітніх компонент, за якими окремі види занять будуть здійснюватися в очному режимі – перейти
22-23 травня 2024 року в аудиторії 170 першого корпусу відбулись перші змагання «KPI Robotics Challenge» у категоріях «Лабіринт» та «Robot Car Racing». Змагання були організовані за ініціативою керівника гуртка інженерного спрямування «Робототехніка та автоматизація», викладача кафедри АСНК, к.т.н., доцента Галагана Романа Михайловича.
У змаганнях взяло участь понад 10 учасників, які виступали як у складі команд, так і окремо. На жаль, деякі фактори не дозволили приїхати усім учасникам та командам, проте сподіваємось, що наступного разу усім бажаючим вдасться це зробити.
Переможцями в категорії «Лабіринт» стала команда, у складі якої виступали студенти третього курсу групи ПО-11: Бірюк Нікіта, Петренко Євгеній, Малютенко Максим, Судницин Дмитро. Запрограмований ними робот подолав найбільшу в лабіринті, але не зміг виїхати із нього. Тож, є ще над чим працювати. Відзначимо, що ця категорія виявилась у цьому році складною для усіх учасників, оскільки робот жодної із команд так і не подолав лабіринту. Тому для учасників наступних змагань є хороший стимул підготуватись, щоб стати першими, чий робот повністю проїде лабіринт.
Переможцем «Robot Car Racing» став член гуртка «Робототехніка та автоматизація», студент першого курсу групи ПО-31 Кіріс Ярослав, який створив застосунок для смартфону, який дозволяє керувати роботом-автомобілем через Bluetooth, та розробив свій цікавий алгоритм керування.
Вітаємо усіх переможців та інших учасників змагань. Також дякуємо усім присутнім та вболівальникам за чудову атмосферу, яка була створена.
Цього року змагання проводились серед студентів приладобудівного факультету, проте наступні змагання планується зробити загальними для КПІ ім. Ігоря Сікорського та інших університетів.
Вітаємо доцента кафедри АСНК Муравйова Олександра Володимировича з перемогою у конкурсі "Молодий викладач-дослідник–2023"!
Бажаємо подальших успіхів у науковій та освітній діяльності, невичерпної творчої енергії та ентузіазму для нових досягнень!
Примітка: у конкурсі, окрім основної викладацької роботи, проводилась оцінка науково-дослідної роботи кандидатів, якість керівництва науковою роботою студентів, публікації результатів наукових здобутків в провідних наукових часописах України, світу, монографіях, новаторських підручниках тощо.
Цікаве інтерв'ю зі студенткою 3го курсу нашої кафедри Іванною Довбиш - говорили про вступ, перспективи вступу на факультет, навчання на кафедрі, можилвсоті для студентів тощо.
31 жовтня 2023 року студенти 3 та 4 курсів приладобудівного факультету мали можливість взяти участь в цікавому майстер-класі з паяння. Організатором заходу виступив викладач кафедри АСНК Повшенко Олександр Анатолійович, який має великий досвід у паянні мікросхем та викладає дисципліни "Основи робототехніки та програмування роботів" та "Комп'ютерне проєктування електронних схем".
Перед проведенням майстер-класу було здійснено опитування серед студентів, і 95% опитаних виявили високий інтерес до участі в такому заході.
На початку майстер-класу викладач Повшенко О.А. детально розповів про техніку паяння електронних компонентів у сучасних схемах, розглянув необхідні інструменти та деталі, які можуть знадобитись для успішного паяння. Крім того, викладач продемонстрував всі процеси через камеру на смартфони студентів, щоб кожен міг бачити все з першої особи та в реальному часі отримувати відповіді на свої запитання. У другій частині майстер-класу студенти мали можливість власноруч виконувати паяння та вправлятися в техніках, про які розповідав викладач.
Захід виявився не лише корисним, а й веселим. Маємо надію, щоб такі заходи будуть проводитися й надалі, щоб всі учасники отримували унікальні знання та корисні навички.
Дії викладача та студентів під час занять за сигналом “Повітряна тривога”:
Під час дистанційного навчання викладач нагадує порядок дій у випадку отримання сигналу “Повітряна тривога”:
вимкнути у разі необхідності обладнання, прилади, комп’ютери тощо;
організовано, без метушні пройти до найближчого укриття;
в укритті виконувати вимоги коменданта укриття;
всі, хто в укритті, зобов’язані дотримуватись тиші і правил поведінки в ньому.
У разі отримання сигналу “Повітряна тривога” керівник заняття негайно припиняє заняття і рекомендує студентам рухатись у найближчі укриття за місцем перебування.
Після завершення небезпеки, а саме з отриманням сигналу “Відбій повітряної тривоги”:
викладач продовжує заняття (якщо необхідний для повернення до місця занять час не перевищує визначені терміни розкладом занять).
у разі недостатнього часу для повернення в аудиторію викладач після виходу із укриття визначає порядок подальших дій і завершує заняття.
Студентам 2-го курсу магістратури для оформлення документів про вищу освіту до 23 жовтня 2024 року необхідно подати наступні дані:
1. Скан-копію паспорту (обох сторін); 2. Скан-копію ідентифікаційного коду; 3. У разі паспорту старого зназка (книжечка) ще необхідно подати скан-копію закордонного паспорта, а разі його відсутності - заяву згідно встановленого зразка: - заява (подають ті, у кого немає закордонного паспорта), в якій вказують своє прізвище згідно таблиці транслітерації, затвердженої КМУ. 4. Заява на керівника дипломного проекту з вказанням теми українською та англійською мовами та узгоджена з керівником - завантажити.
Документи можна відправляти на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. в електронному вигляді.
Запрошуємо всіх професіоналів з НК з усього світу подавати заявки на участь у Панамериканській конференції з НК 2025 року. Програма включатиме виступи провідних дослідників, техніків, компаній і організацій, які продемонструють новітні технології, тенденції, інструменти та методики для спільноти неруйнівного контролю в Канаді та світі.
VIII Панамериканська конференція з неруйнівного контролю (PANNDT) відбудеться в Fallsview Casino Resort у Ніагара-Фоллс, Онтаріо (Канада) з 9 по 12 червня 2025 року. Виставкова зона матиме понад 100 стендів. Технічна програма конференції надасть найновіші розробки в методиках, інструментах та тенденціях неруйнівного контролю. Ця важлива конференція є обов'язковою подією для персоналу з інспекції, контролю якості, виробництва та неруйнівного контролю. Конференція організована Канадським інститутом неруйнівного контролю (CINDE).
Ми вітаємо подання матеріалів на всі теми, пов'язані з неруйнівним контролем та інспекцією:
Під час студентських зимових канікул 2024 року Малою Академією Наук було проведено змагання GENIUS Olympiad Ukraine (Олімпіада Геніїв України) для учнів 8-10 класів. На заході було продемонтровано 7 роботів від 10 учасників. Доцент кафедри Галаган Роман Михайлович на запрошення організаторів долучився до заходу в якості судді в категорії Робототехніка.
Висловлюємо подяку організаторам та усім учасникам за цікаві проекти!