Вітаємо магістранта 2021 року випуску

Барановського Дмитра

з успішним захистом магістерської дисертації!

Щиро бажаємо подальших успіхів, наснаги та креативності в наукових справах та починаннях!

Baranovskiy1 Baranovskiy2
Baranovskiy3 Baranovskiy4

Захист проводився дистанційно з використанням платформи відео-конференцій Google Meet. Участь в онлайн конференції із захисту кваліфікаційної роботи змогли взяти участь усі бажаючі.

Інформація про магістрську дисертацію:
Тема кваліфікаційної роботи: «Комп’ютеризована система вихрострумового контролю з використанням перетворювачів матричного типу»
Науковий керівник: професор кафедри ПСНК, д.т.н., професор Куц Ю.В.

З текстом роботи можна ознайомитися за посиланням

Відео про розробку аспірантів кафедри Каленіченко Юрія та Рацебарського Сергія під керівництвом Баженова Віктора.

В основі розробленої системи лежить використання методу вищих гармонік вихрострумового неруйнівного контролю. В системі використовується роботизований сканер, що має 6 степеней свободи, та передбачено дистанційне управління процесом сканування та зміною позицій перетворювачів.

14-17 грудня 2020 року на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю відбулися захисти кваліфікаційних робіт здобувачами ступеня магістра. За результатами захистів Екзаменаційна комісія зазначила високий рівень підготовки випускників. Рівень сформованості загальних і фахових компетентностей здобувачів відповідає вимогам освітньої програми «Комп'ютерно-інтегровані технології та системи неруйнівного контролю і діагностики» спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». Представлені до захистів кваліфікаційні роботи виконано на високому науково-технічному рівні. Під час захистів здобувачі продемонстрували знання та уміння, які свідчать про їхню готовність до професійної діяльності за обраним фахом.

5pic 1 9pic 1 12 1

В рамках підготовки до дня відкритих дверей Медіалабораторія КПІ 6 листопада завітала у гості на кафедру для проведення зйомок відеоматеріалу, що буде використано у ролику про приладобудівний факультет.
День відкритих дверей з назвою КПІAbitFEST заплановано на грудень 2020 року у форматі online.

Слідкуйте за новинами та долучайтесь до КПІAbitFEST

Висловлюємо подяку викладачам та студентам, що долучились до процесу зйомок!

під час зйомки відео, Глущенко М.Конкурс проєктів-фіналістів Фестивалю - це одна з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України. Провідні фахівці провели попередній вибір усіх поданих проєктів та визначили проєкти, які мають потенціал стартапів для інвестування та укладання із командами договорів про співпрацю. За результатами відбору найцікавіших проектів від студентів та викладачів університету до цьогорічних проєктів-фіналістів Фестивалю«Sikorsky Challenge 2020» було відібрано два проекти від кафедри приладів і систем неруйнівного контролю.

  • Проєкт № 85. Автоматизований детектор диму

Команда розробників: студент Михайло Глущенко, старший викладач Галина Богдан
Деталі проекту: https://startups-2020.sikorskychallenge.com/2020/10/project-85.html

  • Проєкт № 114. Автоматизація діагностики ускладнень легеневих захворювань

Проєкт виконала команда студентів під керівництвом доцента кафедри ПСНК Романа Галагана

Під час наукових досліджень аспірантом кафедри ПСНК зібрана котушка Тесла - резонансний трансформатор, який формує високочастотну високу електричну напругу. Одним з ефектів, притаманних такій котушці, є створення розрядів, що нагадують тонкі підсвічені розгалужені канали та супроводжуються електричним тріском.

З зібраним макетом наразі проводяться детальні дослідження та аналіз можливостей застосування в неруйнівному контролі та діагностиці.

Вітаємо магістранта 2020 року випуску

Повшенка Олександра

з успішним захистом магістерської дисертації!

Щиро бажаємо подальших успіхів, наснаги та креативності в наукових справах та починаннях!

photo5339212788305866102 photo5339212788305866101 photo5339212788305866100

DSC 6183 115 лютого 2020 року у КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся черговий день відкритих дверей КПІ АбітFest. В рамках цього заходу абітурієнти, їх батьки та друзі мали змогу познайомитись з кафедрами Приладобудівного факультету та спеціальностями (151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології; 152 – Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка). Викладачі та аспіранти відповідали на численні питання відвідувачів, розповідали та демонстрували макети, роботів та пристрої.

Викладачі та аспіранти кафедри ПСНК представили освітню програму "Робототизовані і автоматизовані системи неруйнівного контролю та діагностики", що входить до спеціальності 151. Абітурієнти мали змогу тримати відповіді про університет, вступ, навчання, працевлаштування тощо. На стенді факультету усі охочі мали змогу познайомитися з розробами та макетами різних роботів та пристроїв, спроектованих та налаштованих нашими студентами.

КПІ АбітFest поступово перетворюється на традиційну подію з новими знайомствами та спілкуванням. Дякуємо всім, хто долучився до КПІ АбітFest – організаторам, учасникам та відвідувачам!

22 січня 2020 в залі засідань Вченої ради

відбулось урочисте вручення
дипломів МАГІСТРА випускникам 2019 року

Привітати випускників та висловити найкращі побажання прийшли декан приладобудівного факультету, завідувачі кафедр, викладачі та гості події.

Щиро вітаємо випускників-магістрів та бажаємо подальших успіхів в усіх сферах життя!

photo5305487390837681196 photo5305487390837681194 1

Сторінка 1 із 5

АСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021