21 1Вітаємо магістрантів 2022 року випуску

 Нічика Віталія Сергійовича та Петренка Дмитра Володимировича

з успішним захистом магістерських дисертацій!

Щиро бажаємо подальших успіхів, наснаги та креативності в наукових справах та починаннях!

 

16-21 грудня 2021 року на кафедрі автоматизації та систем неруйнівного контролю відбулися захисти кваліфікаційних робіт здобувачами ступеня магістра груп ПК-01мп та ПМ-01мп. За результатами захистів Екзаменаційна комісія зазначила високий рівень підготовки випускників. Рівень сформованості загальних і фахових компетентностей здобувачів відповідає вимогам спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», а саме освітнім програмам підготовки:
- Комп'ютерно-інтегровані технології проектування приладів
- Роботизовані і автоматизовані системи неруйнівного контролю та діагностики

Представлені до захистів кваліфікаційні роботи виконано на високому науково-технічному рівні. Під час захистів здобувачі продемонстрували знання та уміння, які свідчать про їхню готовність до професійної діяльності за обраним фахом.

1 1 36 1 PM 1 1

Вітаємо магістранта 2021 року випуску

Барановського Дмитра

з успішним захистом магістерської дисертації!

Щиро бажаємо подальших успіхів, наснаги та креативності в наукових справах та починаннях!

Baranovskiy1 Baranovskiy2
Baranovskiy3 Baranovskiy4

Захист проводився дистанційно з використанням платформи відео-конференцій Google Meet. Участь в онлайн конференції із захисту кваліфікаційної роботи змогли взяти участь усі бажаючі.

Інформація про магістрську дисертацію:
Тема кваліфікаційної роботи: «Комп’ютеризована система вихрострумового контролю з використанням перетворювачів матричного типу»
Науковий керівник: професор кафедри ПСНК, д.т.н., професор Куц Ю.В.

З текстом роботи можна ознайомитися за посиланням

Відео про розробку аспірантів кафедри Каленіченко Юрія та Рацебарського Сергія під керівництвом Баженова Віктора.

В основі розробленої системи лежить використання методу вищих гармонік вихрострумового неруйнівного контролю. В системі використовується роботизований сканер, що має 6 степеней свободи, та передбачено дистанційне управління процесом сканування та зміною позицій перетворювачів.

14-17 грудня 2020 року на кафедрі приладів і систем неруйнівного контролю відбулися захисти кваліфікаційних робіт здобувачами ступеня магістра. За результатами захистів Екзаменаційна комісія зазначила високий рівень підготовки випускників. Рівень сформованості загальних і фахових компетентностей здобувачів відповідає вимогам освітньої програми «Комп'ютерно-інтегровані технології та системи неруйнівного контролю і діагностики» спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». Представлені до захистів кваліфікаційні роботи виконано на високому науково-технічному рівні. Під час захистів здобувачі продемонстрували знання та уміння, які свідчать про їхню готовність до професійної діяльності за обраним фахом.

5pic 1 9pic 1 12 1

В рамках підготовки до дня відкритих дверей Медіалабораторія КПІ 6 листопада завітала у гості на кафедру для проведення зйомок відеоматеріалу, що буде використано у ролику про приладобудівний факультет.
День відкритих дверей з назвою КПІAbitFEST заплановано на грудень 2020 року у форматі online.

Слідкуйте за новинами та долучайтесь до КПІAbitFEST

Висловлюємо подяку викладачам та студентам, що долучились до процесу зйомок!

під час зйомки відео, Глущенко М.Конкурс проєктів-фіналістів Фестивалю - це одна з найголовніших щорічних подій в сфері інноватики України. Провідні фахівці провели попередній вибір усіх поданих проєктів та визначили проєкти, які мають потенціал стартапів для інвестування та укладання із командами договорів про співпрацю. За результатами відбору найцікавіших проектів від студентів та викладачів університету до цьогорічних проєктів-фіналістів Фестивалю«Sikorsky Challenge 2020» було відібрано два проекти від кафедри приладів і систем неруйнівного контролю.

  • Проєкт № 85. Автоматизований детектор диму

Команда розробників: студент Михайло Глущенко, старший викладач Галина Богдан
Деталі проекту: https://startups-2020.sikorskychallenge.com/2020/10/project-85.html

  • Проєкт № 114. Автоматизація діагностики ускладнень легеневих захворювань

Проєкт виконала команда студентів під керівництвом доцента кафедри ПСНК Романа Галагана

Під час наукових досліджень аспірантом кафедри ПСНК зібрана котушка Тесла - резонансний трансформатор, який формує високочастотну високу електричну напругу. Одним з ефектів, притаманних такій котушці, є створення розрядів, що нагадують тонкі підсвічені розгалужені канали та супроводжуються електричним тріском.

З зібраним макетом наразі проводяться детальні дослідження та аналіз можливостей застосування в неруйнівному контролі та діагностиці.

Сторінка 1 із 5

АСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021