DSC 3325 1

Студентський науковий гурток «Робототехніка та автоматизація» – це добровільне об’єднання студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського, яке створено для здійснення науково-технічної та організаційно-виховної роботи. Гурток входить до складу кафедри автоматизації та систем неруйнівного контролю КПІ ім. Ігоря Сікорського та використовує у своїй діяльності матеріально-технічну базу даного структурного підрозділу.

Метою створеннягуртка «Робототехніка та автоматизація» є підвищення якості підготовки та рівня технічної обізнаності бакалаврів та магістрів в рамках забезпечення єдності навчальної та науково-пізнавальної роботи студентів, формування культури дозвілля в студентському середовищі.

Заняття в гуртку проводяться у кожному весняному семестрі (причому як очно, так і онлайн). Для того, щоб записатись та дізнатись розклад проведення занять, пишіть нам на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Photo gurtok 2Для тих студентів, співробітників КПІ ім. Ігоря Сікорського і навіть для абітурієнтів, яким до вподоби фотографування або зйомки відео, які цікавляться об’єктивами, камерами, різними пристосуваннями для отримання зображень, є гарна можливість своє хобі реалізовувати і розвивати у наших фотогуртках.

З’ясувати деякі питання, проконсультуватись або долучитись до вагомих проектів – на будь якому рівні співпраця можлива і буде продуктивною.

Гурток «Техніка зображення» наукового спрямування – це добровільне об’єднання для наукової та інноваційної діяльності у галузі фото, відео та кінотехніки. Використання камер для технічних і художніх цілей, ознайомлення з новинками в цій галузі, тестування існуючих моделей техніки, вдосконалення їх, розробка нових зразків камер і супутніх пристосувань - такі задачі вирішують члени гуртка разом з керівником. Україна має в своїй історії сторінки фотоапаратобудування, якими можемо пишатись, і ми сприяємо тому, щоб і нові покоління українців вписували свої строки в історію виробництва фототехніки.

Гурток «Фотомистецтво» соціогуманітарного спрямування – це добровільне об’єднання для тих, хто прагне, щоб кожен кадр став витвором мистецтва. Гуртківці приймали участь у щорічному мистецькому фотоконкурсі "Таланти - КПІ", в якому здобули багато перемог. Попереду виставки, мистецькі проєкти.

АСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021