Вступ на 1 курс (Бакалаврат)

Порядок abiturient5прийому до вищих навчальних закладів в 2023 році  - перейти

У 2023 році для вступу використовують результати національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики (обовʼязково) та фізики або іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімії, або біології чи історії України (третій предмет за вибором вступника). Також можна скористатись результатами НМТ 2022 року (міксувати результати НМТ-2022 та НМТ-2023 не можна) або результами ЗНО 2020-2021 років у будь-яких комбінаціях конкурсних предметів, які були закріплені у Правилах прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2020-2021 роках. Замість результату НМТ можна використати результат ЗНО з того самого конкурсного предмету, якщо різниця у балах не перевищує 15 балів.
Про НМТ (структуру тестів та процедуру складання) – на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Кафедра автоматизації та систем неруйнівного контролю проводить набір студентів на навчання за освітньою програмою "Комп’ютерно-інтегровані системи та технології в приладобудуванні" в межах спеціальності 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка:

  • на 1 курс за сертифікатами НМТ (2023, 2022) або ЗНО (за 2020 або 2021 роки) на основі ПЗСО (навчання 3 роки та 10 місяців) та на основі диплому молодшого спеціаліста/бакалавра (НРК5) (навчання за скороченою програмою, 2 роки та 10 місяців);
  • на 1 курс магістратури (денна (бюджет) та заочна (контракт) форми навчання);
  • аспірантура.

Вступники можуть подати до 5-ти заяв на місця державного та регіонального замовлення у фіксованих (закритих) та відкритих конкурсних пропозиціях, та до 15-ти заяв на небюджетні конкурсні пропозиції.

Правила прийому на навчання для здобуття вищої освіти до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2023 році - перейти

Вимоги до мотиваційного листа

Обов’язково під час подання електронних заяв потрібно надати мотиваційний лист для вступу до університету. Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони. Обсяг мотиваційного листа не має перевищувати 4000 знаків (без врахування пробілів).

Етапи вступної кампанії

Конкурсний бал

Доуніверситетська підготовка

Випускникам системи довузівської підготовки, які в рік вступу успішно закінчили підготовчі курси закладу вищої освіти, при вступі на навчання на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності, зазначені в Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка (Додаток 6 до Порядку прийому) враховується бал за успішне закінчення підготовчих курсів (до 10 балів додається до конкурсного бала).

Перелік документів для вступу

Вартість навчання на 23/24 навчальний рік (контракт)

Розклад роботи Приймальної комісії

 Доуніверситетська підготовка 

 Освітня програма

Навчальні плани

Практика

Працевлаштування

 Студентське життя 

Адреса Приймальної комісії «КПІ ім. І. Сікорського»:

м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, кімн. 157-1.
Телефон гарячої лінії ПБФ: (+380 93) 700-51-06
Телефони Приймальної комісії: (+380 44) 204-96-45, (+380 44) 204-96-46
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційний сайт Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського: https://pk.kpi.ua
Telegram-канал кафедри АСНК: https://t.me/asnk_kpi

 

Набір студентів на 1 курс у 2023 році проводиться на спеціальності (розподіл за освітніми програмами буде проведено окремо).

174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка

- освітня програма "Комп’ютерно-інтегровані системи та технології в приладобудуванні" (вступ за ЗНО/НМТ, дипломом молодшого спеціаліст/бакалавра, магістратура)

175 Інформаційно-вимірювальні технології

- освітня програма "Інформаційні вимірювальні технології" (вступ за ЗНО/НМТ, дипломом молодшого спеціаліст/бакалавра, магістратура)

Єдність методів технічної та медичної діагностики розширює можливості випускників кафедри, дає їм змогу працювати як у промисловості, лабораторіях підприємств, у НДІ різних спрямувань, так і в медичних інститутах, лікарнях та клініках, де вивчаються й використовуються сучасні методи медичної інженерії для контролю та діагностики (комп’ютерні томографи, засоби для ультразвукових і рентгенологічних досліджень та ін.).

enter18 19

Оголошується набір слухачів на підготовчі курси на 2021 – 2022 навчальний рік (Ліцензія МОН України: Серія АЕ №527265 від 09.09.2014р.). Заняття організовує та проводить Інститут моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського (ІМЯО КПІ ім. Ігоря Сікорського).

Реєстрація на 1-й семестр підготовчих курсів https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfTk5iGh2LAqwMHqqRU1vC9HTDfF_ZnuzgNsFVsuE4fJeaeZA/viewform

Початок занять: в міру комплектації навчальних груп.

АСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021