Вступ на 1 курс (НМТ/ЗНО)

abiturient5Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2022 році  - перейти

Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році - перейти
У 2022 році ЗНО замінено на НМТ (Національний мультипредметний тест). Також для вступу на бюджет приймаються результати ЗНО 2019, 2020, 2021 років та мотиваційний лист. Вступ за кошти фізичних та/або юридичних осіб – мотиваційний лист. Також результати ЗНО за бажанням вступника можуть бути зараховані замість відповідних предметів НМТ, якщо різниця балів тесту та ЗНО не перевищує 15 балів.

Кафедра автоматизації та систем неруйнівного контролю проводить набір студентів на навчання за освітньою програмою "Комп’ютерно-інтегровані системи та технології в приладобудуванні" в межах спеціальності 151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології:

  • на 1 курс за сертифікатами НМТ (2022) або ЗНО (за 2019, 2020 або 2021 роки);
  • на 1 курс за дипломом молодшого спеціаліста/бакалавра;
  • на 1 курс магістратури (денна (бюджет) та заочна (контракт) форми навчання);
  • аспірантура.

Вступники можуть подати до п’яти заяв на місця державного та регіонального замовлення у фіксованих (закритих) та відкритих конкурсних пропозиціях, та до двадцяти заяв на небюджетні конкурсні пропозиції.

Конкурсний бал

При вступі на бюджет необхідний мінімальний конкурсний бал 125; при вступі на контракт – мінімальний конкурсний бал 100.

Обчислюється за такою формулою: КБ = К1 × П1 + К2 × П2 + К3 × П3 + ОУ,

  • П1, П2, П3 – оцінки з трьох предметів НМТ. Таблиця переведення тестових балів до шкали 100-200 наведена в Додатку 6 до Порядку прийому;
  • ОУ – бал за успішне закінчення у рік вступу підготовчих курсів закладу вищої освіти для вступу до нього за шкалою від 0 до 10 балів у разі вступу на спеціальності 151 та 152 (згідно з Додатком 2 до Порядку прийому);
  • Вагові коефіцієнти К1, К2, К3 (визначені в Додатку 4 до Порядку прийому):

Вагові коефіцієнти для 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології:

  • Українська мова - 0,3
  • Математика - 0,5
  • Історія України (у випадку сертифікатів ЗНО – Фізика або Іноземна мова, або Хімія, або Біологія, або Географія, або Історія України) - 0,2

Конкурсний бал, після його обчислення, балансується на коефіцієнти шляхом множення: для спеціальності 151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології буде діяти галузевий коефіцієнт 1,02 за умови виставлення при поданні заяви пріорітету 1 або 2. Інформація про це в розділі офіційні документи для вступників.

Доуніверситетська підготовка

Випускникам системи доуніверситетської підготовки, які в рік вступу успішно закінчили підготовчі курси закладу вищої освіти, при вступі на навчання на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності, зазначені в Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка (Додаток 2 до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році) враховується бал за успішне закінчення підготовчих курсів (до 10 балів додається до конкурсного бала)

Вимоги до мотиваційного листа

Етапи вступної кампанії

Перелік документів для вступу

Каталог вступника
(інформація про разрахунок конкурсного балу, минулорічні прохідні бали,
кількість бюджетних місць, вартість контракту тощо)

Вартість навчання на 22/23 навчальний рік (контракт)

 Доуніверситетська підготовка 

 Освітня програма

Навчальні плани

Практика

Працевлаштування

 Студентське життя 

Розклад роботи Приймальної комісії

Адреса Приймальної комісії «КПІ ім. І. Сікорського»:

м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, кімн. 157-1.
Телефон гарячої лінії ПБФ: (+380 93) 700-51-06
Телефони Приймальної комісії: (+380 44) 204-96-45, (+380 44) 204-96-46
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційний сайт Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського: https://pk.kpi.ua
Telegram-канал кафедри АСНК: https://t.me/asnk_kpi

Набір студентів на 1 курс у 2022 році проводиться на спеціальності (розподіл за освітніми програмами буде проведено окремо).

151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології

- Комп’ютерно-інтегровані системи та технології в приладобудуванні (вступ за ЗНО/НМТ, дипломом молодшого спеціаліст/бакалавра, магістратура)

152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка

- Інформаційні вимірювальні технології (вступ за ЗНО/НМТ, дипломом молодшого спеціаліст/бакалавра, магістратура)

Єдність методів технічної та медичної діагностики розширює можливості випускників кафедри, дає їм змогу працювати як у промисловості, лабораторіях підприємств, у НДІ різних спрямувань, так і в медичних інститутах, лікарнях та клініках, де вивчаються й використовуються сучасні методи медичної інженерії для контролю та діагностики (комп’ютерні томографи, засоби для ультразвукових і рентгенологічних досліджень та ін.).

enter18 19

Оголошується набір слухачів на підготовчі курси на 2021 – 2022 навчальний рік (Ліцензія МОН України: Серія АЕ №527265 від 09.09.2014р.). Заняття організовує та проводить Інститут моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського (ІМЯО КПІ ім. Ігоря Сікорського).

Реєстрація на 1-й семестр підготовчих курсів https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfTk5iGh2LAqwMHqqRU1vC9HTDfF_ZnuzgNsFVsuE4fJeaeZA/viewform

Початок занять: в міру комплектації навчальних груп.

АСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021