ciberІнститут спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського та Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України запрошують долучитися до всеукраїнського онлайн-уроку із кібербезпеки.

Під час уроку будуть обговорені такі теми:

 • як атакують хакери, зокрема і російські, та як можуть використати молодь для досягнення своїх цілей (спойлер – мішенню може бути кожен!);  
 • як захистити себе і своїх близьких від кіберзагроз;
 • чому кібергігієна – важлива;
 • як користуватися інтернетом безпечно, та багато іншої корисної інформації.

🕑 Коли: 31 жовтня о 13:00
📍Де: Youtube-канал Держспецзв’язку та YouTube-канал громадської ініціативи Медіацентр Україна-Укрінформ

consult2Складання та перескладання академічних заборгованостей з дисциплін 2го семестра 22-23 навч. року для студентів 4 курсу буде проходити за наступним графіком:

 • Графік проведення заліків та їх перескладань (викладачі кафедри АСНК)
 • Додаткова сесія  запланована на період з 17.04.2023 року по 22.04.2023 року
 • Період езаменаційної сесії - 10 квітня по 16 квітня 2023 року
 • Період практики -  з 17 квітня по 21 травня 2023 р.
 • Захисти бакалаврів - з 19 червня 2023 р.
 • Закінчення семестру 30 червня 2023 року.

Заліки проводяться в період остатніх двох тижнів теоретичного навчання у семестрі, як правило на останньому за розкладом занятті з відповідної навчальної дисципліни (освітнього компонента) (п.4.12 Положення про поточний, календарний та семестровий контроль результатів навчання).

Для інформації:

ChooseSubj asnkЗ 04.03.2023 року по 11.03.2023 року студентам 1 курсів бакалаврату буде надано доступ до вибору дисциплін (ЗУ-каталог) на наступний 2023/2024 навчальний рік.

З 13.03.2023 року по 24.03.2023 року студентам 2 та 3 курсів бакалаврату та 1 курсу аспірантури буде надано доступ до вибору дисциплін (Ф-каталог) на наступний 2023/2024 навчальний рік.

Вибір буде здійснюватися на платформі my.kpi.ua. Рекомендуємо студентам, які ще не зареєстровані на ресурсі, пройти реєстрацію та ознайомитись з дисциплінами, що пропонуються для вибору.

Студенти 2 курсу бакалаврату мають можливість обрати сертифікатну програму, дисципліни з якої будуть обрані для подальшого вивчення на 3 та 4 курсах. Сертифікатну програму можна обрати на платформі my.kpi.ua або через подання заяви куратору.
Студенти 3 курсу бакалаврату, які в минулому навчальному році обрали сертифікатну програму, вибір не проводять. Дисципліни буде назначено відповідно до їх заяв.

Алгоритм вибору дисциплін:

 • Зареєструватись на сайті https://my.kpi.ua. Минулорічна інструкція з реєстрації доступна за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=_YDKStZOeJ8
  Також інструкцію можна завантажити тут.
 • В меню “Профіль” -> “Прив’язка даних” знайти своє прізвище і ввести свою дату народження.
 • За умови вірно вказаних даних студент отримує доступ до кабінету студента і до вибору дисциплін.
 • Після ознайомлення з дисциплінами кожний студент повинен обрати навчальні дисципліни у кількості, що визначену в навчальному плані.

Каталог дисциплін для студентів 1 курсу бакалаврату – ЗУ-каталог
Каталог дисциплін для студентів 2 та 3 курсу бакалаврату – Ф-каталог

KPIschool of creativity

Запрошуємо на цікаві мотиваційні лекції в рамках KPI school of creativity:

 1. House of Europe: найкращі можливості ЄС - доповідає Дар'я КОСТЮК, координаторка фронтдеску House of Europe. Ви дізнаєтеся про програму House of Europe, діяльність в умовах війни та можливості для молоді, а також про хвилю конкурсів, що відкриють для вас вікно в міжнародне середовище.
 2. Академічна мобільність - доповідає Ольга ДЕМИДЕНКО, керівниця відділу академічної мобільності. Ольга Павлівна поділиться, як підібрати міжнародний проєкт, у чому його особливості, та на які категорії він поширюється. Грантова заявка: створення команди, мотивація, дедлайни та корисні тіпси саме для КПІшників.
 3. Методи презентації проектної ідеї та перемовини з потенційними партнерами - доповідає Ярослав БУРЛАКОВ, студент НН ІАТЕ, керівник Департаменту інновацій та міжнародної молодіжної політики громадської організації "JCI Youth".

Захід відбудеться 25 лютого 2023 в корпус #6, зала засідань. У разі повітряної тривоги, поруч з будівлею є укриття.

Для участі в KPI school of creativity потрібно зареєструватися.

ball2Вітаємо першокурсників 2022 року зі вступом до КПІ ім. Ігоря Сікорського!

Зістріч студентів 1 курсу груп ПК-21 та ПМ-21 з адміністріцією факультету та кафедри відбудеться 19 вересня 2022 року.

 • о 14:00 в ауд. 1-201 корпус 1 пройде  зустріч з адміністрацією факультету. Для студентів, які не зможуть бути в університеті є можливість дистанційного долучення за посиланням в Zoom.
 • о 14:30 (ауд. 1-201) - зустріч із завідувачем кафедри АСНК, де заплановано:
  - видача студентських квитків
  - видача залікових книжок
  - знайомство з кодексом честі, що діє в університеті
  - знайомство з правилами поведінки тощо
  - для тих студентів, хто не зможе бути присутнім очно - посилання на зустріч в Zoom (ідентифікатор конференції: 854 4206 0330, код доступа: 020998)

Під час зустрічей буде надаватись вся необхідна інформація щодо формату навчання в 1му семестрі, будуть висвітлені всі актуальні питання та дані відповіді на питання студентів.

До зустрічі!

docs2Навчальна дисципліна «КОРПОРАТИВНА КУЛЬТУРА ТА ДІЛОВИЙ ЕТИКЕТ»
Викладачі:
Лекції та практичні заняття – доцент Тимошенко Наталія Леонідівна (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
Тема: Корпоративна культура та діловий етикет
Конференція Zoom: https://us02web.zoom.us/j/7324438840?pwd=V1NuMDhyZUlYN0hTZUdZV216c2lmdz09
Ідентифікатор конференції: 732 443 8840
Код доступа: 259361

Навчальна дисципліна «ОСНОВИ АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ»
Викладачі:
Лекції та практичні заняття:
старший викладач Кулик Євгенія Володимирівна (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
старший викладач Бруй Оксана Миколаївна (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
Викладачі мають списки студентів і вже долучили їх до курсу в системі MOODLE та самостійно розішлють посилання студентам

Навчальна дисципліна «РОЗУМНІ МІСТА»
Викладачі:
Лектор – професор Чукут Світлана Анатоліївна (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
Практичні заняття – доцент Загвойська Ольга Володимирівна (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
Тема: Розумні міста
Лекції в ZOOM за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/2404432963?pwd=VnBXLzlIc1N1RTUwZ0YxTHdzRzhOQT09
Meeting ID: 240 443 2963
Passcode: 8ZrFVu
Посилання для студентів на тг-канал: Розумні міста: https://t.me/+0kX6UIn1J4c3OGMy
Викладачі мають списки студентів і вже долучили їх до курсу в системі MOODLE

Навчальна дисципліна «ОСНОВИ ЕЛЕКТРОННОГО УРЯДУВАННЯ»
Викладачі:
Лектор – професор Чукут Світлана Анатоліївна (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
Практичні заняття – доцент Загвойська Ольга Володимирівна (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
Тема: Основи електронного урядування
Лекції в ZOOM за посиланням: https://us04web.zoom.us/j/2404432963?pwd=VnBXLzlIc1N1RTUwZ0YxTHdzRzhOQT09
Meeting ID: 240 443 2963
Passcode: 8ZrFVu
Посилання для студентів на тг-канал: Основи електронного урядування: https://t.me/+tjzeKS7ZKfA2M2My
Викладачі мають списки студентів і вже долучили їх до курсу в системі MOODLE

Навчальна дисципліна «КОРПОРАТИВНА КУЛЬТУРА ТА ДІЛОВИЙ ЕТИКЕТ»
Викладачі:
Лекції та практичні заняття – доцент Тимошенко Наталія Леонідівна (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Навчальна дисципліна «ПОЛІТИЧНА УЧАСТЬ ТА ГРОМАДЯНСЬКА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ»
Викладачі:
Лекції та практичні заняття – старший викладач Пашов Ростислав Іванович (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
Викладач має списки студентів та самостійно розішле посилання студентам

SoftwareIngineeringSchool2022Запрошуємо студентів приєднатися до безкоштовного курсу від компанії Genesis та Києво-Могилянської академії, який допоможе систематизувати знання та дозволить зануритись в процеси розробки ІТ-продуктів.

Програма орієнтована для студентів та junior-розробників, зацікавлених розвивати архітектурне мислення, познайомитись з підходами до продуктової розробки та підготуватись до роботи над задачами для розробників рівня middle. Серед лекторів — senior-розробники Genesis та експерти Amazon Web Services.

Сторінка 1 із 14

АСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021