Графік навчального процесу
Розклад сесії
Буде оновлено пізніше
Освітньо-наукова програма “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології” – завантажити
Акредитація освітньо-наукової програми третього рівня вищої освіти дійсна до 01.07.2027 (ID ОП
у базі ЄДЕБО 46359).
У зв’язку з затвердженням переліку спеціальностей у 2015 році, за якими здійснюється підготовка фахівців з вищою освітою, виникла необхідність у створенні освітньо-наукової програми за спеціальністю “151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології”. До її розроблення було залучено провідних наукових та науково-педагогічних працівників кафедр університету, які здійснювали підготовку за даною спеціальністю.
Метою освітньої програми є підготовка, висококваліфікованих, конкурентоспроможних, інтегрованих у європейський та світовий науково-технічний та освітній простір фахівців ступеня доктора філософії з автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій, здатних визначати, формулювати, узагальнювати та розв’язувати наукові та практичні задачі; володіти фундаментальними та прикладними методами дослідження з автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій, вміти ефективно вирішувати інноваційні задачі відповідного рівня, працювати у закладах вищої освіти, наукових установах та на провідних підприємствах України та за кордоном.
Вступ до аспірантури регламентує і супроводжує Відділ аспірантури і докторантури університету https://aspirantura.kpi.ua
Прийом документів на конкурс до аспірантури у 2022 році планується з 16 травня 2022 року по 15 липня 2022 року з 09.00 до 10.00 та з 14.00 до 17.00 (к.247- 1 корп.).
З метою оптимізації процедури подання документів до аспірантури для вступників на ПБФ виділено дні з 16.05 по 20.05.2022.
Усі копії документів засвідчуються відділом аспірантури та докторантури КПІ ім. Ігоря Сікорського..
Під час подання заяви в паперовій формі вступник особисто пред’являє оригінали: документа, що посвідчує особу; військово-облікового документа для військовозобов’язаних (крім випадків, передбачених законодавством); документ державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь (освітньо-кваліфікаційний рівень), на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього.
Вступні випробування до аспірантури Університету заплановані в період з 26.08.2022 р. по 09.09.2022 р. та складаються з:
Послідовність складання вступних іспитів до аспірантури наступна:
Особам, допущеним до вступних іспитів в аспірантуру, надається відпустка для підготовки та складання іспитів згідно з чинним законодавством України. Для проведення вступних випробувань на основі здобутого ступеня магістра(спеціаліста) створюються предметні комісії. Вступні іспити до аспірантури проводяться предметними комісіями.
Конкурсний бал (КБ) вступника до аспірантури формуватиметься (за 200-бальною шкалою) за формулою:
КБ= 0,5×ІС+ 0,3×ІМ+ 0,15×ДБ+0,05×БД, де:
ІС- оцінка вступного іспиту із спеціальності;
ІМ- оцінка вступного іспиту із іноземної мови;
ДБ- додаткові бали за навчальні та наукові досягнення;
БД- середній бал додатку до диплому про вищу освіту (за 200-бальною шкалою)
Порядок нарахування додаткових балів за навчальні та наукові досягнення
Навчальні та наукові досягнення | Кількість балів |
публікації у фахових виданнях | 10 (кожна стаття) |
публікації у виданнях, які включені до наукометричних баз Scopus або Web of Science | 30 (кожна стаття) |
диплом переможця та призера міжнародних та всеукраїнських студентських олімпіад | перше місце- 20
друге місце- 15 третє місце-10 |
патент | 15 |
Враховуються лише опубліковані праці.
Якщо є співавтори певної роботи, кількість балів поділяється на їх кількість.
Навчальні та наукові досягнення враховуються тільки у випадку, якщо їх тематика відповідає спеціальності, на яку проводиться набір (відповідність визначається предметними комісіями факультетів/інститутів та/або підкомісіями за відповідними спеціальностями).
Якщо сумарна кількість додаткових балів за навчальні та наукові досягнення перевищує 200, він встановлюється таким, що дорівнює 200.
Перескладання вступних випробувань не допускається.
Зарахування до аспірантури – з 01 жовтня 2022 року
Нормативний строк підготовки доктора філософії в аспірантурі становить чотири роки.
Розмір стипендії аспіранта денної форми становить 7264 грн. на місяць.
Електронна адреса відділу аспірантури та докторантури для листування: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.тел. 204-93-49
Буде оновлено пізніше
Приладобудівний факультет, інженерно-хімічний факультет та теплоенергетичний факультет є підрозділами КПІ імені Ігоря Сікорського, де здійснюється підготовка докторів філософії за спеціальністю 151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології на базі 5 кафедр.
Навчально-лабораторна база КПІ імені Ігоря Сікорського складає 392015кв.м. До її складу входять 37 навчально-лабораторних корпуси з аудиторіями, кабінетами, сучасними лабораторіями, центром суперкомп’ютерних обчислень, комп’ютерними класами, тощо.
Підготовка аспірантів за спеціальністю 151 – “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології” здійснюється на базі наступних наукових шкіл (https://science.kpi.ua/sc-sch/) та наукових груп (https://science.kpi.ua/naukovi-grupi) університету