pumpb2023Організаційний  комітет запрошує взяти участь у роботі ХVІ Науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Погляд у майбутнє приладобудування», яка відбудеться 16-17 травня 2023 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського (м.Київ) на базі приладобудівного факультету.

Тематика конференції:

1. Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування.
2. Оптичні та оптико-електронні прилади і системи.
3. Комп’ютерно-інтегровані технології в приладобудуванні.
4. Автоматизація, робототехніка та технології Industry 4.0.
5. Інформаційно-вимірювальні технології.
6. Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика.

pbfПропонуємо взяти участь у ХXІI Міжнародній науково-технічній конференції “Приладобудування: стан і перспективи-2023”, яка відбудеться в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний  інститут імені Ігоря Сікорського” з 16 по 17 травня 2023 року. У зв’язку з наявною пандемією COVID’19 та воєнним станом конференція буде проводитись в дистанційному режимі за допомогою ZOOM.

patonІнститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України та Міжнародна Асоціація "Зварювання" запрошує вченних, фахівців, науковців та молодих учених до участі в конференції «Зварювання та технічна діагностика для відновлення економіки України», яка відбудеться в Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона з можливістю участі в онлайн-форматі 17 листопада 2022 р.

09november22

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича за ініціативи Ради молодих вчених, Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених, за підтримки Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України запрошує студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених, до участі в Міжнародній науково-практичній конференції «Молодіжна наука заради миру та розвитку», яка присвячена Всесвітньому дню науки, та відбудеться в онлайн-форматі 9-11 листопада 2022 р.

wcndt2024

Запрошуємо відвідати 20-ту Всесвітню конференцію з неруйнівного контролю (WCNDT 2024), організовану Корейським товариством неруйнівного контролю (KSNT), яка відбудеться в Сеулі, Південна Корея, у травні 2024 року спільно з ICNDT.

Оргкомітет забезпечить динамічну технічну програму, яка буде високоінформативною для кожного учасника. Конференція стане місцем для обміну та інтеграції професійних колег з усього світу, зацікавлених у цій галузі. Впевнені, що 24-та WCNDT стане однією з найуспішніших платформ для спілкування людей і надихання на нові технічні ідеї за підтримки всіх вас.

Дата проведення: 27 - 31 травня 2024 року

sdmmsТернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя разом із співорганізаторами запрошує взяти участь у Міжнародній науково-технічній конференції присвяче-ній 70-річчю від дня народження член-кореспондента НАН Ук-раїни, професора Яснія Петра Володимировича.

Основні теми

 1. Міцність сучасних матеріалів і конструкцій.
 2. Довговічність сучасних матеріалів і конструкцій.
 3. Нові та сучасні матеріали та технології.
 4. Діагностика пошкоджуваності матеріалів і конструкцій.

Подання матеріалів доповідей

Матеріали доповідей слід подати до 01.11.2022 р.

21october22Запрошуємо взяти участь у VI-й Міжнародній конференції “Виробництво & мехатронні системи”, яка відбудеться у Харківському національному університеті радіоелектроніки у період з 21 по 22 жовтня 2022 року.

Секції конференції

 • Системи промислової автоматизації;
 • Системи керування виробництвом;
 • Системна інженерія;
 • CAD / CAM / CAE системи;
 • Мехатроніка (електро-механічні системи, електронні інструменти систем керування, механічні CAD системи);
 • Робототехніка та засоби інтелектуалізації;
 • MEMS (сучасні материали і технологій виготовлення MEMS);
 • Компоненти і технології автоматизації видобутку, переробки та транспортування нафти та газу.

IEEEUkraine2022 IEEE 3-тій ХПІ-Week по Передовим Технологіям (KhPIWeek-2022) — це рецензована міжнародна конференція, присвячена передовим дослідженням та бізнес-/академічним рішенням актуальних проблем.

IEEE KhPIWeek-2022 пройде в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ»), Харків, Україна з 3 по 7 жовтня 2022 року.

Секції конференції

 • Енергетика та промислова електроніка
 • Електричні приводи та промислове застосування
 • Енергетика, енергетичні системи та розподілена генерація
 • Біомедична інженерія
 • Мікро- та нанотехнології
 • Обчислювальний інтелект

IEEEUkraineМіжнародна конференція інженерного товариства IEEE з системного аналізу та інтелектуальних обчислень (SAIC-2022) є рецензованою міжнародною конференцією, зосередженою на пропагуванні та обміні досвідом про наукові досягнення та бізнес/академічні рішення.

IEEE SAIC-2022 відбудеться на базі Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського, Київ, Україна з 4 по 7 жовтня 2022 року.

IEEE SAIC-2022 – це конференція для дослідників, студентів та професіоналів у галузі електротехніки та комп’ютерної інженерії з України та світу для того, щоб ділитися та поширювати свої наукові досягнення та відкриття, об’єднуватися та обмінюватися ідеями, зміцнювати існуючі партнерства та сприяти новій співпраці.

IEEEUkraineЗапрошуємо до участі у Міжнародній конференції з електричних, комп’ютерних та енергетичних технологій (ICECET), яка відбудеться в Празі, Чеська Республіка, 20-22 липня 2022 року. Конференція стане чудовим міжнародним форумом для поширення оригінальних результатів досліджень, нових ідей та практичного досвіду науковців, дослідників, інженерів, а також професіоналів галузі.

Усі прийняті та представлені роботи будуть подані до IEEE Xplore для публікації та проіндексовані SCOPUS.

У зв’язку з пандемією COVID ICECET 2022 проходитиме як очно, так і онлайн. Учасники зможуть зробити свої презентації онлайн.

pumpb2022Організаційний  комітет запрошує взяти участь у роботі ХV Науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Погляд у майбутнє приладобудування», яка відбудеться 14-15 червня 2022 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського (м.Київ) на базі приладобудівного факультету.

Тематика конференції:

1. Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування.
2. Оптичні та оптико-електронні прилади і системи.
3. Комп’ютерно-інтегровані технології виробництва приладів.
4. Прилади систем автоматизації.
5. Метрологія, інформаційні вимірювальні технології  та екологічна безпека.
6. Комп’ютерно-інтегровані медичні системи та технології біомедичних досліджень.
7. Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика.
8. Автоматизація експериментальних досліджень.

17may16 2Шановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХV Міжнародної науково-практичної конференції «Інтегровані інтелектуальні робототехнічні комплекси» (ІІРТК-2022), що відбудеться 17травня 2022 р. в Національному авіаційному університеті, м. Київ. До участі у роботі конференції запрошуються науковці, аспіранти та студенти.

Тематика конференції

 • Секція 1. Інтегровані інтелектуальні робототехнічні комплекси;
 • Секція 2. Авіаційна та космічна техніка;
 • Секція 3. Вимірювальна техніка. Метрологія, стандартизація і сертифікація;
 • Секція 4. Енергетика. Електротехнічні системи, світлотехніка;
 • Секція 5. Інформаційні технології в приладобудуванні та машинобудуванні. Нафтогазові технології;
 • Секція 6. Захист інформації та телекомунікаційні системи;
 • Секція 7. Економіка промисловості;
 • Секція 8. Військово-технічні проблеми та освіта.

pbfПропонуємо взяти участь у ХVІІI Міжнародній науково-технічній конференції “Приладобудування: стан і перспективи-2022”, яка відбудеться в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний  інститут імені Ігоря Сікорського” з 17 по 18 травня 2022 року. У зв’язку з наявною пандемією COVID’19 та воєнним станом конференція буде проводитись в дистанційному режимі за допомогою ZOOM.

IEEEUkraine2022 IEEE 41st International Conference on Electronics and Nanotechnology (ELNANO-2022) will be held in frames of IEEE Kyiv Polytechnic Week on May 16-20, 2022 at Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute.

The wellknown professionals as well as post-graduate students from Armenia, Belarus, Brazil, Czech Republic, Estonia, Germany, India, Iran, Italy, Jordan, Korea, Latvia, Mexico, Norway, Pakistan, Poland, Portugal, Slovakia, Spain, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, United States and other countries traditionally participate in the conference.

Starting from 2013, ELNANO is co-organized by Institute of Electrical and Electronic Engineers (IEEE). Conference Proceedings of IEEE ELNANO 2013-2020 are included to the IEEE Xplore Digital Library as well as indexed in Abstracting and Indexing (A&I) databases (Scopus, Web of Science, Google Scholar and etc).

Сторінка 1 із 7

АСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021