NDTdays17Міжнародна конференція "Дні НДТ 2024" відбудеться з 10 по 14 червня 2024 року в Созополі в готелі Червоного Хреста.

Конференція спрямована на огляд засобів неруйнівного контролю та оцінки матеріалів та конструкцій у всіх сферах технічної діяльності. Це можливість зустріти людей, зацікавлених у дослідженнях, розробках, а також практиці, стандартизації та застосуванні методів NDT / NDE. Всіх зацікавлених осіб запрошуємо взяти участь у конференції та виступити з доповідями як в усній формі, так і стендовій. Виробникам та постачальникам приладів НДТ, програмного забезпечення, літератури та постачальникам послуг пропонується представити свою продукцію та інновації.

17may16 2Шановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь у роботі ХVII Міжнародної науково-практичної конференції «Інтегровані інтелектуальні робототехнічні комплекси» (ІІРТК-2024), що відбудеться 21-22 травня 2024 р. в Національному авіаційному університеті, м. Київ. До участі у роботі конференції запрошуються науковці, аспіранти та студенти.

Тематика конференції

 • Секція 1. Інтегровані інтелектуальні робототехнічні комплекси;
 • Секція 2. Авіаційна та космічна техніка;
 • Секція 3. Вимірювальна техніка. Метрологія, стандартизація і сертифікація;
 • Секція 4. Енергетика. Електротехнічні системи, світлотехніка;
 • Секція 5. Інформаційні технології в приладобудуванні та машинобудуванні. Нафтогазові технології;
 • Секція 6. Захист інформації та телекомунікаційні системи;
 • Секція 7. Економіка промисловості;
 • Секція 8. Військово-технічні проблеми та освіта.

PBFconf2024Пропонуємо взяти участь у ХXІІI Міжнародній науково-технічній конференції “Приладобудування: стан і перспективи-2024”, яка відбудеться в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний  інститут імені Ігоря Сікорського” з 14 по 15 травня 2024 року. В умовах наявної військової агресії рф проти суверенної України конференція відбудеться в online-режимі за допомогою застосунків відеозв'язку!

Секції конференції:

 1. Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування
 2. Оптичні та оптико-електронні прилади і системи. Фотоніка
 3. Комп’ютерно-інтегровані технології виробництва приладів
 4. Прилади систем автоматизації
 5. Аналітичне та екологічне приладобудування
 6. Інформаційно-вимірювальна техніка та технології біомедичних досліджень
 7. Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика, підготовка фахівців галузі
 8. Енергозбереження, енергоефективність. Інформаційно-вимірювальні технології обліку енергоносіїв
 9. Метрологічні аспекти вимірювання маси
 10. Автоматизація експериментальних досліджень
 11. Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології

IEEEUkraine42-а Міжнародна конференція з електроніки та нанотехнологій (ELNANO-2024) IEEE відбудеться з 13 по 16 травня 2024 року в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

На конференції традиційно беруть участь визначені фахівці та аспіранти з Арменії, Австралії, Бельгії, Канади, Чехії, Франції, Італії, Кореї, Лівії, Литви, Мексики, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Іспанії, Туреччини, США, України та інших країн.

Починаючи з 2013 року, Міжнародна конференція з електроніки та нанотехнологій (ELNANO) підтримується Інститутом електротехніки та електроніки (IEEE). Матеріали конференцій ELNANO 2013-2023 включені до Цифрової бібліотеки IEEE Xplore, а також індексовані в базах даних реферування та індексації (Scopus, Web of Science, Google Scholar та інші).

AIProblemInstЗапрошуємо взяти участь у роботі міжнародної наукової конференції «Штучний інтелект: досягнення, виклики, ризики», яка відбудеться 15-16 березня 2024 р. у офлайн форматі.

Метою конференції є обговорення напрямів фундаментальних досліджень у сфері штучного інтелекту, об'єднання учених у розвитку досліджень у галузі штучного інтелекту, пріоритезація планів досліджень, аналіз впливу сучасних розробок із застосуванням ШІ на трансформацію суспільних процесів, інформаційно-комунікаційних технологій в різних сферах діяльності.

Напрямки конференції

Приймаються доповіді, що демонструють досягнення із впровадження технологій штучного інтелекту та/або поточні виклики, аналіз потенційних загроз їх використання у конкретній пріоритетній сфері розвитку України (безпека та оборона, наукова діяльність та освіта, медицина, промисловість та енергетика, телекомунікаційна галузь, транспорт та інфраструктура, сільське господарство, екологія та ін.) на основі інноваційних підходів, кращих світових практик а також перспективних результатів теоретичних досліджень.

Реєстрація учасників відбувається до 14 березня 2024 р. (включно) за посиланням: https://forms.gle/evB25Y79uUg1zYBaA
Робочі мови конференції: українська, англійська.

pbfПропонуємо взяти участь у ХXІI Міжнародній науково-технічній конференції “Приладобудування: стан і перспективи-2023”, яка відбудеться в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний  інститут імені Ігоря Сікорського” з 16 по 17 травня 2023 року. У зв’язку з наявною пандемією COVID’19 та воєнним станом конференція буде проводитись в дистанційному режимі за допомогою ZOOM.

pumpb2023Організаційний  комітет запрошує взяти участь у роботі ХVІ Науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Погляд у майбутнє приладобудування», яка відбудеться 16-17 травня 2023 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського (м.Київ) на базі приладобудівного факультету.

Тематика конференції:

1. Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування.
2. Оптичні та оптико-електронні прилади і системи.
3. Комп’ютерно-інтегровані технології в приладобудуванні.
4. Автоматизація, робототехніка та технології Industry 4.0.
5. Інформаційно-вимірювальні технології.
6. Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика.

patonІнститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України та Міжнародна Асоціація "Зварювання" запрошує вченних, фахівців, науковців та молодих учених до участі в конференції «Зварювання та технічна діагностика для відновлення економіки України», яка відбудеться в Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона з можливістю участі в онлайн-форматі 17 листопада 2022 р.

09november22

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича за ініціативи Ради молодих вчених, Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених, за підтримки Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України запрошує студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених, до участі в Міжнародній науково-практичній конференції «Молодіжна наука заради миру та розвитку», яка присвячена Всесвітньому дню науки, та відбудеться в онлайн-форматі 9-11 листопада 2022 р.

wcndt2024

Запрошуємо відвідати 20-ту Всесвітню конференцію з неруйнівного контролю (WCNDT 2024), організовану Корейським товариством неруйнівного контролю (KSNT), яка відбудеться в Сеулі, Південна Корея, у травні 2024 року спільно з ICNDT.

Оргкомітет забезпечить динамічну технічну програму, яка буде високоінформативною для кожного учасника. Конференція стане місцем для обміну та інтеграції професійних колег з усього світу, зацікавлених у цій галузі. Впевнені, що 24-та WCNDT стане однією з найуспішніших платформ для спілкування людей і надихання на нові технічні ідеї за підтримки всіх вас.

Дата проведення: 27 - 31 травня 2024 року

sdmmsТернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя разом із співорганізаторами запрошує взяти участь у Міжнародній науково-технічній конференції присвяче-ній 70-річчю від дня народження член-кореспондента НАН Ук-раїни, професора Яснія Петра Володимировича.

Основні теми

 1. Міцність сучасних матеріалів і конструкцій.
 2. Довговічність сучасних матеріалів і конструкцій.
 3. Нові та сучасні матеріали та технології.
 4. Діагностика пошкоджуваності матеріалів і конструкцій.

Подання матеріалів доповідей

Матеріали доповідей слід подати до 01.11.2022 р.

21october22Запрошуємо взяти участь у VI-й Міжнародній конференції “Виробництво & мехатронні системи”, яка відбудеться у Харківському національному університеті радіоелектроніки у період з 21 по 22 жовтня 2022 року.

Секції конференції

 • Системи промислової автоматизації;
 • Системи керування виробництвом;
 • Системна інженерія;
 • CAD / CAM / CAE системи;
 • Мехатроніка (електро-механічні системи, електронні інструменти систем керування, механічні CAD системи);
 • Робототехніка та засоби інтелектуалізації;
 • MEMS (сучасні материали і технологій виготовлення MEMS);
 • Компоненти і технології автоматизації видобутку, переробки та транспортування нафти та газу.

IEEEUkraine2022 IEEE 3-тій ХПІ-Week по Передовим Технологіям (KhPIWeek-2022) — це рецензована міжнародна конференція, присвячена передовим дослідженням та бізнес-/академічним рішенням актуальних проблем.

IEEE KhPIWeek-2022 пройде в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» (НТУ «ХПІ»), Харків, Україна з 3 по 7 жовтня 2022 року.

Секції конференції

 • Енергетика та промислова електроніка
 • Електричні приводи та промислове застосування
 • Енергетика, енергетичні системи та розподілена генерація
 • Біомедична інженерія
 • Мікро- та нанотехнології
 • Обчислювальний інтелект

Сторінка 1 із 7

АСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021