Правила прийому

Порядок abiturient5прийому до вищих навчальних закладів в 2023 році  - перейти

У 2023 році для вступу використовують результати національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики (обовʼязково) та фізики або іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімії, або біології чи історії України (третій предмет за вибором вступника). Також можна скористатись результатами НМТ 2022 року (міксувати результати НМТ-2022 та НМТ-2023 не можна) або результами ЗНО 2020-2021 років у будь-яких комбінаціях конкурсних предметів, які були закріплені у Правилах прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2020-2021 роках. Замість результату НМТ можна використати результат ЗНО з того самого конкурсного предмету, якщо різниця у балах не перевищує 15 балів.
Про НМТ (структуру тестів та процедуру складання) – на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Кафедра автоматизації та систем неруйнівного контролю проводить набір студентів на навчання за освітньою програмою "Комп’ютерно-інтегровані системи та технології в приладобудуванні" в межах спеціальності 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка:

• на 1 курс за сертифікатами НМТ (2023, 2022) або ЗНО (за 2020 або 2021 роки) на основі ПЗСО (навчання 3 роки та 10 місяців) та на основі диплому молодшого спеціаліста/бакалавра (НРК5) (навчання за скороченою програмою, 2 роки та 10 місяців);
  • на 1 курс магістратури (денна (бюджет) та заочна (контракт) форми навчання);
  • аспірантура.

Вступники можуть подати до 5-ти заяв на місця державного та регіонального замовлення у фіксованих (закритих) та відкритих конкурсних пропозиціях, та до 15-ти заяв на небюджетні конкурсні пропозиції.

Правила прийому на навчання для здобуття вищої освіти до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2023 році - перейти

Вимоги до мотиваційного листа

Обов’язково під час подання електронних заяв потрібно надати мотиваційний лист для вступу до університету. Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони. Обсяг мотиваційного листа не має перевищувати 4000 знаків (без врахування пробілів).

Етапи вступної кампанії

Конкурсний бал

Доуніверситетська підготовка

Випускникам системи довузівської підготовки, які в рік вступу успішно закінчили підготовчі курси закладу вищої освіти, при вступі на навчання на основі повної загальної середньої освіти на спеціальності, зазначені в Переліку спеціальностей, яким надається особлива підтримка (Додаток 6 до Порядку прийому) враховується бал за успішне закінчення підготовчих курсів (до 10 балів додається до конкурсного бала).

Перелік документів для вступу

Вартість навчання на 23/24 навчальний рік (контракт)

Розклад роботи Приймальної комісії

Доуніверситетська підготовка

Освітня програма

Навчальні плани

Працевлаштування

Студентське життя

Адреса Приймальної комісії «КПІ ім. І. Сікорського»:

м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, кімн. 157-1.
Телефон гарячої лінії ПБФ: (+380 93) 700-51-06
Телефони Приймальної комісії: (+380 44) 204-96-45, (+380 44) 204-96-46
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційний сайт Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського: https://pk.kpi.ua
Telegram-канал кафедри АСНК: https://t.me/asnk_kpi

Інша інформація в процесі оновлення на 2023 рік

Каталог вступника