Гуртки «Техніка зображення» та «Фотомистецтво»

Photo gurtok 2Для тих студентів, співробітників КПІ ім. Ігоря Сікорського і навіть для абітурієнтів, яким до вподоби фотографування або зйомки відео, які цікавляться об’єктивами, камерами, різними пристосуваннями для отримання зображень, є гарна можливість своє хобі реалізовувати і розвивати у наших фотогуртках.

З’ясувати деякі питання, проконсультуватись або долучитись до вагомих проектів – на будь якому рівні співпраця можлива і буде продуктивною.

Гурток «Техніка зображення» наукового спрямування – це добровільне об’єднання для наукової та інноваційної діяльності у галузі фото, відео та кінотехніки. Використання камер для технічних і художніх цілей, ознайомлення з новинками в цій галузі, тестування існуючих моделей техніки, вдосконалення їх, розробка нових зразків камер і супутніх пристосувань - такі задачі вирішують члени гуртка разом з керівником. Україна має в своїй історії сторінки фотоапаратобудування, якими можемо пишатись, і ми сприяємо тому, щоб і нові покоління українців вписували свої строки в історію виробництва фототехніки.

Гурток «Фотомистецтво» соціогуманітарного спрямування – це добровільне об’єднання для тих, хто прагне, щоб кожен кадр став витвором мистецтва. Гуртківці приймали участь у щорічному мистецькому фотоконкурсі "Таланти - КПІ", в якому здобули багато перемог. Попереду виставки, мистецькі проєкти.

 

Photo gurtok 1Гуртки вже більше 10 років працюють під керівництвом доцента кафедри АСНК Нечая Сергія Олексійовича. Викладач має особистий досвід розробки, тестування та експлуатації фотоапаратів, телевізійних та кінокамер, іншої техніки для зйомок, працював експертом і фотографом в редакціях журналів, телеоператором каналу «UA: Перший», оператором документальних фільмів.

Для запису:
- тел. 050-351-63-19 або
- ел. пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  (в листі вкажіть, будь ласка, коротку інформацією про себе, досвід роботи з якою технікою маєте, додайте кілька Ваших кращих фотокадрів).

АСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021