Теоретичні та прикладні аспекти радіотехніки і приладобудування, 8 - 9 червня, 2017р., м. Тернопіль

8june17Запрошуємо взяти участь у 3й всеукраїнській науково-технічній конференції “Теоретичні та прикладні аспекти радіотехніки і приладобудування”, яка відбудеться 8-9 червня 2017 року на базі факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: м. Тернопіль, вул. Руська, 56 (навчальний корпус № 2).

Секції роботи конференції:
1. Математичні моделі та інформаційні технології.
2. Обчислювальні методи та засоби в радіотехніці і приладобудуванні.
3. Супутникові та наземні системи телекомунікацій.
4. Електроживлення радіоелектронної апаратури.
5. Біомедична інженерія.
6. Автоматизація та комп’ютерні технології.
7. Світлотехніка і електроенергетика.

Заявки на участь в роботі конференції та тези доповідей (обсягом 1-3 стор.) приймаються до 22.05.2017 р.

Приймаються тези доповідей обсягом 1-3 повних сторінки А4. Тези доповідей конференції будуть видані у збірнику, а їх електронні версії - розміщені в інституційному репозитарії ELARTU.

Сума оргвнеску становить:
• для учасників з України - 180 грн.;
• для аспірантів і студентів - 100 грн.;
• заочна участь у конференції - 100 грн.

Заявки на участь у роботі конференції подавати за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56, Тернопільський національний технічний
університет імені Івана Пулюя, кафедра комп’ютерно-інтегрованих технологій (корпус №1, ауд. 404) Чихірі Ігорю Вікторовичу
• контактний тел: (097) 280 21 56

Завантажити інформаційне повідомлення