Актуальні Проблеми Автоматики та Приладобудування, 7-8 грудня 2017, м. Харків

7december17Запрошуємо взяти участь у роботі I Міжнародної науково-технічної конференції «Актуальні проблеми автоматики та приладобудування», яка відбудеться 7-8 грудня 2017 року в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» (Україна, 61002, м. Харків, вул. Кирпичова, 2).

Напрями роботи конференції:

Секція 1. Автоматика та управління в технічних системах (керівник секції – д.т.н., проф. Качанов П.О.; секретар секції – Лунін Д.О., e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )
- математичні моделі об’єктів керування з розподіленими параметрами;
- моделювання динамічних систем управлення;
- алгоритми кодування та стиснення інформації;
- цифрова обробка сигналів та зображень.
Секція 2. Медичні та біологічні прилади і системи (керівник секції – д.т.н., проф. Кіпенський А.В.; секретар секції – к.т.н., доц. Куліченко В.В., e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
- проблеми забезпечення лікувально-профілак-тичних установ медичною технікою;
- проблеми побудови медико-діагностичних, фізіотерапевтичних і хірургічних приладів і систем;
- методи і засоби діагностування і вимірювання медико-біологічних параметрів;
- телеметричні прилади і системи біомедичного призначення.
Секція 3. Прилади і методи контроля та визначення складу речовин (керівник секції – д.т.н., проф. Сучков Г.М.; секретар секції – Хорошайло І.Г., e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )
- сучасні методи і прилади дефектоскопії, товщинометрії та визначення фізико-механічних
характеристик матеріалів.
Секція 4. Інформаційно-вимірювальні технології і системи (керівник секції – д.т.н., проф. Кондрашов С.І.; секретар секції – Дроздова Т.В., e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )
- підвищення точності та подовження експлуатаційного ресурсу вимірювальних перетворювачів засобами бездемонтажного тестового контролю;
- розробка методів метрологічного забезпечення систем контролю якості виробів та метрологічних процесів;
- технічна діагностика та неруйнівний контроль якості матеріалів.
Секція 5.  Проблеми та перспективи розвитку сфер технічного регулювання, стандартизації, сертифікації та менеджменту якості (керівник секції – д.т.н., проф. Гоц Н.Є.; секретар секції – Тверитникова О.Є.; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )
- стандартизація, сертифікація в наукових дослідженнях і промисловості
- тенденції розвитку системи технічного регулювання в Україні та світі;
- сучасні підходи в оцінюванні, забезпеченні та менеджменті якості продукції, послуг і персоналу.
Секція 6. Електромагнітні процеси у електричних та електронних приладах (керівник секції – д.т.н., с.н.с. Резинкіна М.М.; секретар секції – Лавриненко О.В. e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )
- математичне та фізичне моделювання електромагнітних впливів на об’єкти;
- електромагнітна стійкість та сумісність електронних та радіоелектронних засобів;
- засоби екранування електромагнітних завад;
- радіотехнічні та електронні пристрої;
- поширення радіохвиль в середовищах та системах;

Важливі дати:

01.10.2017 – закінчення реєстрація заявок на участь
15.10.2017 – закінчення прийому матеріалів доповідей
20.10.2017 – повідомлення про внесення доповіді
01.11.2017 – закінчення прийому оплати організаційного внеску
15.11.2017 – розсилка програми конференції потенційним учасникам
07.12.2017 – відкриття конференції (пленарне засідання, 10.00-13.00)
08.12.2017 – закриття конференції (15.00)

Контактні дані

З питаннями організаційного плану (проживання учасників конференції, можливість заочної участі з подальшою розсилкою збірників тез доповідей авторам та ін.) звертатися до вченого секретаря Оргкомітету Чуніхіної Тетяни Віталіївни (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.: 099-382-33-99, (057)707-60-15, (057)707-63-83).