Спеціальна металургія: вчора, сьогодні, завтра 2018, м. Київ

17april18Запрошуємо до участі у XVI Всеукраїнській науково-практичній конференції «Спеціальна металургія: вчора, сьогодні, завтра», яка відбудеться 17 квітня 2018 року в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” .
Передбачається участь представників виших навчальних закладів, наукових установ та промислових підприємств,Ю в тому числі студентів, аспірантів, молодих учених.

Основні напрямки конференції:

- Вакуумна металургія
- Електрошлакові технології
- Плазмово-дугові технології
- Електронно-променеві технології
- Електромагнітні технології обробки металевих матеріалів
- Позапічна обробка розплавів
- Загальні питання металургії та ливарного виробництва
- Загальні питання металознавства та термічної обробки
- Нові прогресивні матеріали та технології їх одержання
- Моделювання та оптимізація металургійних процесів
- Комп’ютерні та інформаційні технології в металургії та матеріалознавстві
- Автоматизація металургійних процесів
- Менеджмент та економіка в металургії та матеріалознавстві
- Сучасні та перспективні методи контролю якості металургійної продукції
- Екологічні проблеми металургії

Інформація для учасників:

До уваги авторів: цього року участь у конференції та включення матеріалів до збірки праць конференції відбуватиметься виключно з використанням платформи відкритого доступу (Open conference system), що дає можливість цитування робіт, включених до збірки наукових праць конференції, в наукометричних базах.

Учасникам необхідно пройти обов'язкову реєстрацію на сторінці конференції - http://smytt-metal.kpi.ua/SMYTTXVI і розмістити там вашу статтю, оформлену відповідно до вимог.

Публікація праць учасників конференції

Оригінальні статті, оформлені згідно з вимог, розміщуються на платформі відкритого доступу до 5 квітня 2018 року.

Участь у конференції безкоштовна. Проживання та харчування авторів здійснюється за власний рахунок. У разі відсутності доповідача, збірник матеріалів конференції буде опублікований на сайті конференції.

Збірник матеріалів конференції буде також завантажений на web-сторінку конференції http://smytt-metal.kpi.ua/SMYTTXVI .