Погляд у майбутнє приладобудування 2019, м. Київ

pbfШановні студенти, аспіранти та молоді вчені!

Організаційний  комітет запрошує взяти участь у роботі ХI Науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Погляд у майбутнє приладобудування», яка відбудеться 15-16 травня 2019 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського (м.Київ) на базі приладобудівного факультету.

Тематика конференції:

1. Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування.
2. Оптичні та оптико-електронні прилади і системи.
3. Комп’ютерно-інтегровані технології виробництва приладів.
4. Інформаційні технології, теорія і проектування систем вимірювання механічних величин, мікро- і нанопристроїв. Метрологічні аспекти вимірювання маси..
5. Інформаційні вимірювальні технології та екологічна безпека.
6. Інформаційно-вимірювальна техніка та технології біомедичних досліджень.
7. Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика.
8. Енергозбереження. Енергоефективність. Інформаційно-вимірювальні системи.
9. Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології.
10. Автоматизація експериментальних досліджень.

Комплект документів:

1. Заявка на участь у конференції (у паперовому чи електронному вигляді) з підписом наукового керівника.
2. Електронна версія статті, оформлена відповідно до вимог.
3. Квитанція (або скан-копія) про оплату учасником організаційного внеску. Учасники з Києва та КПІ ім. Ігоря Сікорського можуть провести розрахунок готівкою.
УВАГА! Обов’язкова РЕЄСТРАЦІЯ участі в конференції та завантаження матеріалів в розділі «РЕЄСТРАЦІЯ» сайту конференції.

Додаткові умови

1. Матеріали приймаються на адресу оргкомітету до 20 квітня 2019 року. Кожен учасник окремо або в співавторстві може подати не більше двох заявок (праць). За публікацію кожної зі статей сплачується оргвнесок!
2. До початку конференції матеріали будуть опубліковані в збірнику матеріалів доповідей конференції. Матеріали, що не відповідають вимогам, не публікуватимуться. Неоплачені роботи та ті, що надійшли після 21 квітня 2019 року, не публікуються.
3. Організаційний комітет не несе відповідальності за помилки, допущені учасником у матеріалах і під час заповнення заявки на участь у конференції.

Оплата

1. Для участі у конференції учасник має сплатити організаційний внесок, що складає
А) публікація з отриманням паперового збірника праць – 150 грн.
Б) публікація без отримання паперового збірника праць – 100 грн.
У вартість орг.внеску входять участь у роботі конференції, видання збірника праць, інформаційні матеріали.
2. Реквізити для сплати орг. внеску можна отримати у членів Оргкомітету. Список членів Оргкомітету доступний на сайті конференції сайті конференції
Розрахунок готівкою можна виконати за адресою: м. Київ, пр. Перемоги 37, корп.1, у відповідального за секцію члена оргкомітету. Список та контакти відповідальних за секцію будуть доступні на сайті конференції.

Інформаційне повідомлення - завантажити

Шаблон для написання статті - завантажити