Актуальні Проблеми Автоматики та Приладобудування, 3-4 грудня 2020, м. Харків

7december17Запрошуємо взяти участь у роботі ІІI Міжнародної науково-технічної конференції «Актуальні проблеми автоматики та приладобудування», яка відбудеться 3-4 грудня 2020 року в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» (Україна, 61002, м. Харків, вул. Кирпичова, 2).

Напрями роботи конференції:

Секція 1. Автоматика та управління в технічних системах (керівник секції – д.т.н., проф. Качанов П.О.; секретар секції – Лунін Д.О., e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

• - математичні моделі об’єктів керування з розподіленими параметрами;
  • - моделювання динамічних систем управлення;
  • - алгоритми кодування та стиснення інформації;
  • - цифрова обробка сигналів та зображень.

Секція 2. Медичні та біологічні прилади і системи (керівник секції – д.т.н., проф. Кіпенський А.В.; секретар секції – к.т.н., доц. Куліченко В.В., e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

• - проблеми забезпечення лікувально-профілак-тичних установ медичною технікою;
  • - проблеми побудови медико-діагностичних, фізіотерапевтичних і хірургічних приладів і систем;
  • - методи і засоби діагностування і вимірювання медико-біологічних параметрів;
  • - телеметричні прилади і системи біомедичного призначення.

Секція 3. Прилади і методи контроля та визначення складу речовин (керівник секції – д.т.н., проф. Сучков Г.М.; секретар секції – Познякова М.С., e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

• - сучасні методи і прилади дефектоскопії, товщинометрії та визначення фізико-механічних характеристик матеріалів.

Секція 4. Інформаційно-вимірювальні технології і системи (керівник секції – д.т.н., проф. Кондрашов С.І.; секретар секції – Лавріненко О.В., e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

• - підвищення точності та подовження експлуатаційного ресурсу вимірювальних перетворювачів засобами бездемонтажного тестового контролю;
  • - розробка методів метрологічного забезпечення систем контролю якості виробів та метрологічних процесів;
  • - технічна діагностика та неруйнівний контроль якості матеріалів;
  • - стандартизація, сертифікація в наукових дослідженнях і промисловості;
  • - сучасні підходи в оцінюванні, забезпеченні та менеджменті якості продукції, послуг і персоналу.

Секція 5. Методи досліджень та моделювання в хімічних, харчових, видобувних та переробних технологіях (керівник секції – к.т.н., доц. Лаврова І.О.; секретар секції – Ільченко М.В. e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

• - математичне та фізичне моделювання хіміко-технологічних об'єктів;
  • - автоматизація та управління хіміко-технологічними системами, вдосконалення систем контролю;
  • - методи інтеграції та енергоефективність хіміко-технологічних процесів та систем;
  • - методи аналізу і дослідження складу і властивостей речовин і матеріалів.

Важливі дати:

20.10.2020 – закінчення реєстрації заявок на участь
07.11.2020 – закінчення прийому матеріалів доповідей
10.11.2020 – повідомлення про внесення доповіді
12.11.2020 – закінчення прийому оплати організаційного внеску
20.11.2020 – розсилка програми конференції потенційним учасникам
03.12.2020 – відкриття конференції (пленарне засідання, робота секцій)
04.12.2020 – закриття конференції, підбиття підсумків роботи конференції (15.00)

Контактні дані

З питаннями організаційного плану звертатися до вченого секретаря Оргкомітету Чуніхіної Тетяни Віталіївни (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.: 099-382-33-99, (057)707-60-15, (057)707-63-83).