Погляд у майбутнє приладобудування 2021, м. Київ

pbfШановні студенти, аспіранти та молоді вчені!

Організаційний  комітет запрошує взяти участь у роботі ХIV Науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Погляд у майбутнє приладобудування», яка відбудеться 18-19 травня 2021 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського (м.Київ) на базі приладобудівного факультету.

Тематика конференції:

1. Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування.
2. Оптичні та оптико-електронні прилади і системи.
3. Комп’ютерно-інтегровані технології виробництва приладів.
4. Прилади систем автоматизації.
5. Метрологія, інформаційні вимірювальні технології  та екологічна безпека.
6. Комп’ютерно-інтегровані медичні системи та технології біомедичних досліджень.
7. Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика.
8. Автоматизація експериментальних досліджень.

Комплект документів:

1. Реєстрацію на конференцію та завантаження матеріалів НЕОБХІДНО виконати за допомогою розділу «РЕЄСТРАЦІЯ» сайту конференції - https://konfpbf.kpi.ua.
2. Заявка на участь у конференції (у паперовому чи електронному вигляді) з підписом наукового керівника + перша сторінка статті з підписами авторів (або кольорова скан-копія, формат JPEG)
3. Електронна версія статті, оформлена відповідно до вимог (див. інформаційне повідомлення).
4. Квитанція (або скан-копія) про оплату орг. внеску.

Додаткові умови

1. Матеріали приймаються на адресу оргкомітету до 2 травня 2021 року. Кожен учасник окремо або в співавторстві може подати не більше двох заявок (праць). За публікацію кожної зі статей сплачується оргвнесок!
2. До початку конференції матеріали будуть опубліковані в збірнику матеріалів доповідей конференції. Матеріали, що не відповідають вимогам, не публікуватимуться. Неоплачені роботи та ті, що надійшли після 2 травня 2021 року, не публікуються.
3. Організаційний комітет не несе відповідальності за помилки, допущені учасником у матеріалах і під час заповнення заявки на участь у конференції.

Оплата

1. Для участі у конференції учасник має сплатити організаційний внесок, що складає
А) публікація з отриманням паперового збірника праць – 150 грн.
Б) публікація без отримання паперового збірника праць – 100 грн.
У вартість орг.внеску входять участь у роботі конференції, видання збірника праць, інформаційні матеріали.
2. Реквізити для сплати орг. внеску можна отримати у членів Оргкомітету. Список членів Оргкомітету доступний на сайті конференції сайті конференції
Розрахунок готівкою можна виконати за адресою: м. Київ, пр. Перемоги 37, корп.1, у відповідального за секцію члена оргкомітету. Список та контакти відповідальних за секцію будуть доступні на сайті конференції.

Інформаційне повідомлення - завантажити

Шаблон для написання статті - завантажити