Молодіжна наука заради миру та розвитку, 9-11 листопада 2022, Чернівці

09november22

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича за ініціативи Ради молодих вчених, Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених, за підтримки Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України запрошує студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених, до участі в Міжнародній науково-практичній конференції «Молодіжна наука заради миру та розвитку», яка присвячена Всесвітньому дню науки, та відбудеться в онлайн-форматі 9-11 листопада 2022 р.

Напрямки роботи конференції:

• Аграрні науки та ветеринарія
  • Біологія та охорона здоров’я
  • Гуманітарні науки та мистецтво
  • Математичні науки
  • Природничі науки
  • Суспільні науки
  • Технічні науки

Потенційний учасник не пізніше 21 жовтня 2022 р. реєструється та здійснює подачу тез за посиланням.

Зразок оформлення тез – http://cutt.ly/GXaW9T5.

Всі прийняті тези будуть опубліковані у Збірнику матеріалів конференції (буде розміщений онлайн). Після завершення конференції кращі матеріали доповідей будуть рекомендовані до друку у фахових виданнях Університету.

Детальна інформація про умови участі в Інформаційному листі.