Погляд у майбутнє приладобудування 2023, м. Київ

pumpb2023Організаційний  комітет запрошує взяти участь у роботі ХVІ Науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Погляд у майбутнє приладобудування», яка відбудеться 16-17 травня 2023 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського (м.Київ) на базі приладобудівного факультету.

Тематика конференції:

1. Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування.
2. Оптичні та оптико-електронні прилади і системи.
3. Комп’ютерно-інтегровані технології в приладобудуванні.
4. Автоматизація, робототехніка та технології Industry 4.0.
5. Інформаційно-вимірювальні технології.
6. Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика.

Комплект документів:

1. Реєстрацію на конференцію та завантаження матеріалів НЕОБХІДНО виконати за допомогою розділу «РЕЄСТРАЦІЯ» сайту конференції - https://konfpbf.kpi.ua.
2. Заявка на участь у конференції (у паперовому чи електронному вигляді) з підписом наукового керівника + перша сторінка статті з підписами авторів (або кольорова скан-копія, формат JPEG). Допускається використання електронних підписів за допомогою «ДІЯ».
3. Електронна версія статті, оформлена відповідно до вимог (див. інформаційне повідомлення).

Додаткові умови

1. Матеріали приймаються на адресу оргкомітету до 1 травня 2023 року. Кожен учасник окремо або в співавторстві може подати не більше двох заявок (праць). Участь в конференції БЕЗКОШТОВНА!
2. До початку конференції матеріали будуть опубліковані в збірнику матеріалів доповідей конференції. Матеріали, що не відповідають вимогам та ті, що надійшли після 01 травня 2023 року, не публікуються.
3. Організаційний комітет не несе відповідальності за помилки, допущені учасником у матеріалах і під час заповнення заявки на участь у конференції.

Інформаційне повідомлення - завантажити

Шаблон для написання статті - завантажити