ELNANO-2024, 13-16 травня 2024, м. Київ

IEEEUkraine42-а Міжнародна конференція з електроніки та нанотехнологій (ELNANO-2024) IEEE відбудеться з 13 по 16 травня 2024 року в Національному технічному університеті України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

На конференції традиційно беруть участь визначені фахівці та аспіранти з Арменії, Австралії, Бельгії, Канади, Чехії, Франції, Італії, Кореї, Лівії, Литви, Мексики, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Іспанії, Туреччини, США, України та інших країн.

Починаючи з 2013 року, Міжнародна конференція з електроніки та нанотехнологій (ELNANO) підтримується Інститутом електротехніки та електроніки (IEEE). Матеріали конференцій ELNANO 2013-2023 включені до Цифрової бібліотеки IEEE Xplore, а також індексовані в базах даних реферування та індексації (Scopus, Web of Science, Google Scholar та інші).

Теми конференції:

1. Мікро- та наноелектроніка
    • Наноструктури та нанотехнології в електроніці. Компоненти мікро- та наноелектроніки. Мікро- та наносистеми в електроніці. Мікро- та нанофотоніка. Наноматеріали та структури. Мікро- та наносенсори. Застосування мікро- та наноструктур, пристроїв та мікросистем в електроніці.
  2. Біомедична інженерія
    • Обробка та аналіз біомедичних сигналів. Моніторинг біосигналів. Обробка та аналіз біомедичних зображень. Біоінформатика та обчислювальна біологія. Комп'ютерна діагностика. Біосенсори. Біоелектронні системи для моніторингу, діагностики та лікування. Носимі біоелектронні системи. Вивчення машинного навчання в біомедичних застосуваннях. Біонанотехнології. Математичне моделювання в біомедичному інженерінгу. Пристрої лабораторії на чіпі. Технологія "орган-на-чіп". Електромагнітна сумісність.
  3. Електронні прилади та сигнальна обробка
    • Матеріали для електронних пристроїв та їх з'єднань. Інженерія електронних пристроїв. Моделювання/симуляція електронних пристроїв та процесів. Фотоелектронні, електромагнітні, електромеханічні, електротермічні та біоелектронні сигнали в електронних пристроях. Надійність електронних пристроїв. Обробка та визнання сигналів. Штучний інтелект у визнанні сигналів та зображень. Машинне навчання для обробки сигналів.

Терміни:

• Подання статей: 15 січня 2024 року.
  • Відповідь рецензентів: 20 березня 2024 року.
  • Остаточне подання статей: 10 квітня 2024 року.
  • Остаточне повідомлення про прийняття: 1 травня 2024 року.
  • Конференція: 13-16 травня 2024 року.

Підготовка та подання статей

Офіційною мовою конференції є англійська. Розмір конференційної статті коливається від 4 до 6 аркушів формату A4, повністю заповнених текстом. Конференційні статті слід готувати відповідно до формату звітів IEEE за використанням наданого шаблону.

Сторінка подання для ELNANO-2024: https://easychair.org/conferences/?conf=elnano2024

Статті рецензуються на умові відсутності плагіату та подання на інші конференції одночасно. Подані статті проходять три незалежні анонімні рецензії. Прийняті та представлені статті будуть включені до Цифрової бібліотеки IEEE Xplore. Зверніть увагу, що статті, не представлені на конференції, не будуть включені до IEEE Xplore, а також до будь-якої іншої індексаційної бази даних. Звіти конференцій IEEE ELNANO 2013-2023 включені до Цифрової бібліотеки IEEE Xplore, а також індексовані в базах даних реферування та індексації (Scopus, Web of Science, Google Scholar та інші): https://ieeexplore.ieee.org/xpl/conhome/1803742/all-proceedings.
Додаткова інформація доступна за посиланням http://elnano.ieee.org.ua.

Оголошення - завантажити