Презентація дослідницьких пропозицій вступників до аспірантури у 2021 році

student bookБажаючі вступати до аспірантури у 2021 році запрошуються провести презентацію своїх дослідницьких пропозицій, що в подальшому будуть покладені в основу дисертаційного дослідження, яка відбудеться:

28 квітня 2021 о 16:00 (дистанційно)

За результатами презентації вступники до аспірантури отримують витяг з протоколу засідання кафедри (наукового семінару) про заслуховування дослідницької пропозиції, що подається при вступі до аспірантури у 2020 році.

Для участі необхідно подати короткі відомості про себе на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., після чого буде надано посилання на зустріч (Zoоm). Участь можлива з презентацією дослідницької пропозиції або в якості слухача.

Наші заходи

• All
  • #аспірантура
  • #випускники