Конкурс від Австрійської академії наук «Що може зробити наука в умовах пандемії?»

OAW2Глобальне поширення пандемії коронавірусу поставило дослідників в усьому світі перед новою дилемою: значно зросла увага громадськості до досліджень коронавірусної інфекції COVID-19. Вчені стали ключовими фігурами в політичних дискусіях, засобах масової інформації та бізнесі, у той же час наукові дослідження в умовах нинішньої кризи перебувають під великим тиском часу за необхідності швидкого отримання надійних результатів.

З огляду на ці та інші виклики, які постають сьогодні перед науковою спільнотою, Австрійська академія наук (ÖAW) оголошує конкурс робіт, присвячених ролі науки в нинішній коронавірусній кризі.

Роботи учасників приймаються до 31 грудня 2020 року на
електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або ж звичайною поштою на адресу: Aktuariat der Österreichischen Akademie der Wissenschaften, Dr. Ignaz-Seipel-Platz 2, 1010 Wien.

Загальний бюджет конкурсу складає 24 000 євро (1-й приз € 12.000; 2-ий приз € 8.000; 3-й приз € 4.000). В конкурсі можуть брати участь представники з усього світу, незалежно від фахової та наукової підготовки.

Інформація про конкурс на сайті НАН України

Інформація надана відділом академічної мобільності КПІ ім. Ігоря Сікорського

АСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021