Збірник доповідей науково-технічної конференції з міжнародною участю «Неруйнівний контроль в контексті асоційованого членства України в Європейському Союзі – NDT-UA 2019» / Київ, Україна: УТ НКТД, ‒ 2019 – №3, ‒ 61 с. - завантажити

Зміст збірника:

1. Закладний О.О., Прокопенко В.В., Гребенюк Т.В.
    Методика Прискореного Діагностування Електричних Двигунів (стор. 7)
  2. Подгорский К.Н., Гликсон И.Л., Бойко С.Ю.
    К Вопросу Определения Минимального Размера Трещины, Выявляемой При Неразрушающем Контроле Капиллярным Методом На Основных Деталях Агтд, Для Расчета Периодичности Инспекций Детерминированным Методом (стор. 10)
  3. Momot A.
    Defect Classification In Active Thermal Testing With The Use Of Neural Networks (
    стор. 16)
  4. Трембовецька Р.В., Гальченко В.Я., Тичков В.В.
    Побудова Багатопараметрової Нейромережевої Метамоделі Накладних Вихрострумових Перетворювачів Обємної Структури (стор. 19)
  5. Муравйов О. В.
    Термографічна Діагностика Як Сучасний Засіб Виявлення Патологій Організму Та Перспективи Її Застосування У Медицині (стор. 22)
  6. Павлій О.В.
    Cучасні Портативні Джерела Іонізуючого Випромінювання Для Рентгенівської Дефектоскопії (стор. 25)
  7. Лашко О.В.
    Окремі Аспекти Розробки Навчальних Програм  Для Студентів Спеціалізації  «Неруйнівний Контроль, Технічна Діагностика» (стор. 32)
  8. Ю.В. Куц, А.Г. Протасов, Ю.Ю. Лисенко, О.Л. Дугін
    Вплив Вибору Часу Аналізу Сигналів Перетворювача На Результати Імпульсного Вихрострумового Контроля (стор. 38)
  9. Овчарук С.А., Баженов В.Г.
    Дослідження Чутливості Плоского Електроємнісного Перетворювача В Рамках Задач Цивільного Розмінування (стор. 42)
  10. Maievskyi S.
    Reliability Of Testing And Its Determination (
    стор. 45)
  11. Салам Буссі ЕП. Мішел Кассаблі
    Потужний Електромагнітно – Акустичний Перетворювач Для Ультразвукового Контролю Металовиробів (стор. 50)
  12. Коваленко В.П.
    Історія Та Деякі Аспекти Впровадження  І Застосування Стандарту ДСТУ EN 4179:2017 (стор. 52)
  13. Povshenko O., Protasov A., Petryk V.
    Modeling Of Ultrasonic Signals In Diagnostic Devices (
    стор. 57)