Прогрестех-Україна

progresstechProgresstech-Україна спільно з КПІ ім. Ігоря Сікорського оголошує 15-й набір на курси підготовки до працевлаштування «Основи конструювання авіаційної техніки» на базі нашого навчального центру у КПІ (Київ). Програма навчання передбачає ознайомлення слухачів з конструкцією каркасу, основами аеродинаміки, технологією виготовлення авіаційної техніки та вивчення сучасних програмних продуктів для розв’язання задач тривимірного моделювання (CAD) та їх аналізу.

Перший набір на курси відбувся восени 2014 року. З того часу набори проводилися щороку навесні та восени. За цей час на курси зареєструвалося понад 1 000 осіб, до груп навчання було зараховано 337 пошукачів, отримали сертифікати 228 випускників, а нашими співробітниками стали 207 інженерів!

У 2022 році основна програма курсів буде доповнена спеціальним розділом – електричні системи.
Для пошукачів, які отримають найвищий бал при вступному тестуванні та найбільший рейтинг за результатами навчання загалом, отримають ексклюзивні подарунки!

Запрошуємо студентів останнього курсу бакалаврату, студентів магістратури та всіх, хто вже має інженерний диплом!

Основні дати:

• Термін подачі заявок – до 13 березня 2022.
  • Конкурсний відбір слухачів – 15 березня 2022.
  • Початок занять – 21 березня 2022.

Для участі у тестуванні необхідно зареєструватися у ФОРМІ.
Навчання є БЕЗОПЛАТНИМ.