Участь у 12-й Європейській конференції з неруйнівного контролю (ECNDT 2018)

З 11 по 15 червня в Гьотеборзі (Швеція) відбулася 12-та Європейська конференція з неруйнівного контролю (ECNDT 2018) . Організатором конференції виступила Європейська Федерація неруйнівного контролю (EFNDT ) у співпраці з Північними товариствами неруйнівного контролю (Nordic NDT Societies).

Відкривали конференцію П. Мерк (Президент Шведського товариства неруйнівного контролю (FOP), Голова ECNDT), проф. П. Трампус (Президент EFNDT), С. Бебу (Голова Міжнародної організації НДТ (ICNDT)), Е. Ротенберг (замісник мера м. Гьотеборг) та інші.

Вхід на конференцію Частина виставкового залу

В конференції взяли участь понад 2100 фахівців з більш ніж 60 країн. Учасники конференції подали близько 700 матеріалів, з яких 600 відібрано для усного представлення та 100 в якості стендових доповідей та презентацій на 8 паралельних секціях. В рамках конференції традиційно проходила виставка сучасних приладів та систем неруйнівного контролю, в якій взяли участь 175 підприємств в галузі.

IMG 20180614 112502 1 DSC 3871 1 Лисенко Ю.Ю.

На фото: частина виставкового залу; один з вихрострумових дефектоскопів з перетворювачами; ас. кафедри ПСНК, к.т.н. Лисенко Ю.Ю.

Від кафедри приладів і систем неруйнівного контролю КПІ імені Ігоря Сікорського в конференції взяла участь асистент кафедри, к.т.н. Лисенко Ю.Ю. зі доповіддю на тему «Analysis of the uncertainty of measurement in pulsed eddy current signal evaluation». Крім того, в рамках виставки сучасного обладнання на стенді Українського Товариства Неруйнівного Контролю та Технічної Діагностики (УТНКТД) було представлено розробку доцента кафедри ПСНК к.т.н. Баженова В.Г. під назвою «Reconfigurable universal measuring system».

Матеріали конференції Підготовка до доповіді

На фото: матеріали конференції; підготовка до доповіді

на стенді УТНКТД Інформаційні матеріали про робробку Баженова В.Г. Спілкування з колегами з Болгарсього товариства НК

На фото: Лисенко Ю.Ю. на стенді УТНКТД; інформаційні матеріали про розробку Баженова В.Г.; спілкування та демонстрація для колег з Болгарії.

В межах культурної програми організаторами було заплановано декілька концертів та безліч морських та звичайних екскурсій по чарівному зеленому місту, що не залишає байдужим своїм спокійним та гармонічним ритмом життя.

Конференція ECNDT 2018 стала місцем зустрічі фахівців, науковців, аспірантів, добре знайомих друзів та звичайних користувачів приладами та засобами неруйнівного контролю та технічної діагностики з усього світу. В процесі обговорення багатьох важливих питань неруйнівного контролю, конференція подарувала учасникам безліч нових ідей для існуючих проектів, що спонукають до нових творчих досягнень.

вид на город Екскурсія на архипелаг екскурсія на острів Вранго

На фото: місто з оглядового майданчика; екскурсія на південні острови архіпелагу; оглядовий майданчик на острові Вранго.