Рецензенти на ДП та МД

document

Для отримання рецензії на дипломні проекти студентам кафедри АСНК необхідно звернутися до нижчевказаних викладачів кафедри ІВТ:

• д.т.н., проф. Єременко володимир Станіславович - надає рецензію нижчевказаним студентам, надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    • Верхогляд Владислав Володимирович
    • Куранда Максим Володимирович

• к.т.н., доцент Божко Костянтин Михайлович - надає рецензію нижчевказаним студентам, надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    • Давиденко Богдан Іванович
    • Лабунський Петро Іванович
    • Лесковець Богдан Васильович

• к.т.н., доцент Самарцев Юрій Миколайович - надає рецензію нижчевказаним студентам, надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    • Заболуєва Марта Юріївна
    • Ісадченко Богдан Олександрович
    • Корнійчук Єгор Ігорович
    • Куранда  Антон Володимирович

• к.т.н., доцент Козир Олег Васильович - надає рецензію нижчевказаним студентам, надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    • Альошин Дмитро Андрійович
    • Вітковський Віталій Олександрович
    • Падій Микола Олександрович
    • Явдощук Даниїл Петрович

• к.т.н., доцент Мокійчук Валентин Михайлович - надає рецензію нижчевказаним студентам, надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    • Польща Єгор Андрійович
    • Солонецький Ілля Юрійович
    • Шкіндер Іван Сергійович

• к.т.н., доцент Шумков Юрій Сергійович - надає рецензію нижчевказаним студентам, надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    • Демочані Нікіта Євгенійович

• к.т.н., доцент Синиця Валентин Іванович - надає рецензію нижчевказаним студентам, надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    • Кабула Дмитрій Ігорович
    • Кравченко Андрій Олександрович
    • Кравченко Олександр Сергійович
    • Мазур Олександр Олександрович
    • Назаренко Андрій Олегович
    • Некрасова Ольга Олександрівна
  • д.т.н., проф. Шевченко Костянтин Леонідович - надає рецензію нижчевказаним студентам, надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
    • Руденко Михайло Сергійович
    • Сав`юк Володимир Сергійович
    • Сень Богдан Вячеславович
    • Тесленко Денис Володимирович

Кафедра ІВТ знаходиться у 18 корпусі, кімн. 334

УВАГА: рецензія не підшивається до МД (ПЗ), подається в оригіналі разом з усією роботою.