Черговий успіх кафедри на конкурсі стартап-проетів «Sikorsky Challenge»

DSC03699 119 жовтня 2018 року у Центрі культури і мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася урочиста церемонія закриття фестивалю інноваційних проектів «Sikorsky Challenge 2018». Журі конкурсу стартапів «Sikorsky Challenge» та конкурсу «POLYTECO Україна 2018-2019» оголосили переможців і разом з представниками інвесторів вручили нагороди та подарунки авторам кращих проектів. На цьогорічний конкурс надійшло 280 стартап проектів, а 56 з них змагались у фіналі.

Команда стартап проекту «Структуроскоп EG», до складу якої входили викладачі, аспіранти та студенти кафедри ПСНК стала переможцем конкурсу та була відзначена Міжнародним експертним журі відповідним дипломом, а проект отримав підтримку від Фонду науково-технічного розвитку України ім. академіка В.С. Михалевича.

DSC03391 1 Представлення проекту на конкурсі IMG 6444 1 Команда проекту

20181018 122925 1Стартап проект «Структуроскоп EG» був виконаний на кафедрі ПСНК під керівництвом доц., к.т.н. Баженова В.Г. У складі команди також були: ас., к.т.н. Лисенко Ю.Ю., аспіранта Калениченко Ю.О., студентів Левченко О.Е., Рацебарського С.С., Повшенко О.А. та ін.

Представлений на конкурс діючий макет структуроскопу дозволяє проводити аналіз кристалічної рещітки різноманітних матеріалів. Результати вимірювання можуть бути представлені у вигляді так званого «паспорту електронної структури матеріалу об’єкта контролю». Технологія визначення структури матеріалу та її реалізація, що покладені в основу структуроскопу, захищені патентами України на винаходи, а також подані заявки на патенти в ЄС.