Попередній розгляд магістерських дисертацій

student book1 грудня (ПК-01мп) та 8 грудня (ПМ-01мп)
відбудуться попередні розгляди
магістерських дисертацій (zoom/meet-конференція),
за результатами якого прийматиметься рішення про допущення студентів до захисту МД.

Перевірка на плагіат та оприлюднення роботи

1. Відповідно до наказу ректора, текстова частина остаточного варіанту атестаційної роботи має бути перевірена на відсутність плагіату. Перевірка здійснюється відповідальною особою (Лашко О.В.) з використанням інтернет-сервісу Unicheck. Розміщення робіт на ресурсі сервісу здійснюється відповідальною особою! Більше про перевірку атестаційних робіт на відсутність плагіату: https://asnk.kpi.ua/docs/library/polozhennia/Statement_plagiary.pdf
    Перевірка магістерських дисертацій на відсутність плагіату розпочнеться з 10 грудня 2021 р.

2. Відповідно до наказу ректора, текстова частина остаточного варіанту атестаційної роботи підлягає оприлюдненню за 3 дні до захисту. Для оприлюднення роботи, після її перевірки на плагіат, необхідно надати відповідальній особі (Лисенко Ю.Ю.): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Магістерські дисертації, які не були перевірені на відсутність плагіату та/або не були оприлюднені, до захисту допущені не будуть. Магістерські дисертації, які за результатами перевірки містять 30% запозичень і більше, до захисту допущені не будуть.

Бажаємо успіхів!

АСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021