З метою формування розкладу та навчальних планів пропонуємо студентам магістрантам здійснити вибір фахових навчальних дисциплін через платформу https://my.kpi.ua/. Для зручності для студентів реалізовано декілька варіантів вибору:
Обрати 5 дисциплін на весняний семестр 2023-2024 навчального року (кожну дисципліну окремо) з каталогу вибіркових дисциплін:
каталог для магістрів за освітньо-науковою програмою - завантажити
каталог для магістрів за освітньо-професійною програмою - завантажити
Обрати сертифіковану програму, яка містить необхідні дисципліни. Переглянути діючі сертифіковані програми можна за посиланням. Вибір проводиться через надсилання заяви на кафедру (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або куратору.
Здійснити вибір можна з 25 вересня по 1 жовтня (включно) 2023 року.
Відповідно до рішення Вченої ради університету осінній семестр 23/24 навч. року для здобувачів вищої освіти денної та заочної форми буде проводитись у змішаному режимі зі здійсненням в очному режимі практичної підготовки (окремих видів занять) за скоригованим узагальненим переліком освітніх компонент.
Перелік освітніх компонент, за якими окремі види занять будуть здійснюватися в очному режимі – перейти
Початок осіннього семестра з 1 вересня 2023 року:
1-4 курси бакалаврату: організаційні заходи заплановано на 1 та 2 вересня, початок теоретичного навчання з 4 вересня;
1 курс магістратури: заходи, пов'язані зі вступом до 6 вересня, початок теоретичного навчання з 7 вересня;
2 курс магістратури: організаційні заходи заплановано на 1 та 2 вересня, початок теоретичного навчання з 4 вересня;
аспіранти: початок теоретичного навчання з 2 жовтня.
Викладачі повинні отримати від кураторів груп контакти старост груп (або всіх здобувачів). Офіційний спосіб зв’язку – Кампус. Також рекомендовано для оперативного вирішення питань та спілкування зі здобувачами створювати онлайн-канал зв’язку у Viber, Telegram тощо.
Інформація про дати семестру:
Початок осіннього семестру - 1 вересня 2023 р.
Період зимової сесії: 08 - 21 січня 2024 року
Період канікул: з 22 січня 2024 року.
Період практики 2 курсу магістратури - з 1 вересня по 26 жовтня 2023 р.
19-23 грудня 2021 року на кафедрі автоматизації та систем неруйнівного контролю відбулися захисти кваліфікаційних робіт здобувачами ступеня магістра груп ПК-11мп та ПМ-11мп. За результатами захистів Екзаменаційна комісія зазначила високий рівень підготовки випускників. Рівень сформованості загальних і фахових компетентностей здобувачів відповідає вимогам спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», а саме освітній програмй підготовки "Комп’ютерно-інтегровані системи та технології в приладобудуванні".
Представлені до захистів кваліфікаційні роботи виконано на високому науково-технічному рівні. Під час захистів здобувачі продемонстрували знання та уміння, які свідчать про їхню готовність до професійної діяльності за обраним фахом.
Вчена рада КПІ ім. Ігоря Сікорського 5 вересня 2022 року за значні досягнення у різних напрямках діяльності нагородила дипломами викладачів університету, серед яких є викладачі кафедри АСНК:
Черепанська Ірина Юріївна нагороджена дипломом за підручник "Технології штучного інтелекту та основи машинного зору в автоматизації: теорія і практика"
Литвиненко Павло Леонідович нагороджений почесною грамотою за активну допомогу та наукове консультування під час забезпечення функціонування Єдиної державної електронної бази з питань освіти протягом 2016-2021 років
Вітаємо наших викладачів та бажаємо енергії для продовження активної діяльності!
19 вересня 2022 року в рамках "Дня першокурсника" було проведено традиційну зустріч студентів з адміністрацією факультету та викладачами кафедри. Для студентів, що не змогли бути присутніми на заході, відбувалась трансляція через мережу.
Викладачі були дуже раді бачити студентів і сподіваються на плідне навчання та наукову роботу!
Враховуючи дистанційну форму навчання, заняття мають помітку “он-лайн”. Посилання на такі заняття надають викладачі старостам груп, а загальноуніверситетські публікуються на сайтах підрозділів, наприклад: Загальноуніверситетські дисципліни (22/23 н.р., 1 семестр)
Увага! Розклад може оновлюватися та коригуватись.
Дії викладача та студентів під час занять за сигналом “Повітряна тривога”:
Під час дистанційного навчання викладач нагадує порядок дій у випадку отримання сигналу “Повітряна тривога”:
вимкнути у разі необхідності обладнання, прилади, комп’ютери тощо;
організовано, без метушні пройти до найближчого укриття;
в укритті виконувати вимоги коменданта укриття;
всі, хто в укритті, зобов’язані дотримуватись тиші і правил поведінки в ньому.
У разі отримання сигналу “Повітряна тривога” керівник заняття негайно припиняє заняття і рекомендує студентам рухатись у найближчі укриття за місцем перебування.
Після завершення небезпеки, а саме з отриманням сигналу “Відбій повітряної тривоги”:
викладач продовжує заняття (якщо необхідний для повернення до місця занять час не перевищує визначені терміни розкладом занять).
у разі недостатнього часу для повернення в аудиторію викладач після виходу із укриття визначає порядок подальших дій і завершує заняття.