abiturient5Порядок прийому до вищих навчальних закладів в 2023 році  - перейти

Кафедра автоматизації та систем неруйнівного контролю проводить набір студентів на навчання за освітньою програмою "Комп’ютерно-інтегровані системи та технології в приладобудуванні" в межах спеціальності 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка:

• на 1 курс за сертифікатами НМТ (2022, 2023) або ЗНО (за 2020 або 2021 роки);
  • на 1 курс за дипломом молодшого спеціаліста/бакалавра;
  • на 1 курс магістратури (денна (бюджет) та заочна (контракт) форми навчання);
  • аспірантура.

Вступ на основі диплома молодшого спеціаліста до КПІ ім. Ігоря Сікорського» на 1-й курс передбачає навчання за скороченою програмою (2 роки та 10 місяців) та здобуття освітнього рівня бакалавр.
Вступ та зарахування відбувається на спеціальність 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка (денна, заочна форми).

Правила прийому на навчання для здобуття вищої освіти до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2023 році - перейти

Основні нововведення та зміни:

• можна подавати до 5 заяв за державним замовленням (бюджет) та до 15 заяв за кошти фізичних та / або юридичних осіб (контракт);
  • враховуються результати НМТ-2023, НМТ-2022, ЗНО 2020 та 2021 років;
  • вступна кампанія розпочнеться 01 липня – в цей день відкриється можливість зареєструвати електронний кабінет вступника;
  • початок подавння заяв 19 липня, отримання рекомендацій на бюджет 05 серпня, 08 серпня буде видано наказ про зарахування на бюджет, а 17 серпня – про зарахування на контракт;
  • необхіжно підтвердити бажання навчатись в університеті через особистий кабінет або у відбірковій комісії обраного факультету

Вимоги до мотиваційного листа

Обов’язково під час подання електронних заяв потрібно надати мотиваційний лист для вступу до університету. Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони. Обсяг мотиваційного листа не має перевищувати 4000 знаків (без врахування пробілів).

Етапи вступної кампанії

Вступники можуть подати до 5-ти заяв на місця державного та регіонального замовлення у фіксованих та відкритих конкурсних пропозиціях, та до 15-ти заяв на небюджетні конкурсні пропозиції.

Конкурсний бал

При вступі на бюджет необхідний мінімальний конкурсний бал 130; при вступі на контракт – мінімальний конкурсний бал 100.

• Конкурсний бал для вступників за результатами НМТ 2023 та 2022 років обчислюється за такою формулою:

КБ = (К1 × П1 + К2 × П2 + К3 × П3) /(К1 + К2 + К3) + ОУ,

- П1, П2, П3 – оцінки з трьох предметів НМТ;
- ОУ – бал за успішне закінчення у рік вступу підготовчих курсів закладу вищої освіти для вступу до нього за шкалою від 0 до 10 балів у разі вступу на спеціальності 174 та 175 (згідно з Додатком 6 до Порядку прийому);
- Вагові коефіцієнти К1, К2, К3 (визначені в Додатку 7 до Порядку прийому).

Вагові коефіцієнти для 174 "Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка":

1. Українська мова (К1) - 0,3
2. Математика (К2) - 0,5
3. Історія України (К3), Хімія (К3), Біологія (К3) - 0,2
3. Іноземна мова (К3) - 0,25
3. Фізика (К3) - 0,5

Орієнтовні дати проведення основної сесії НМТ – з 05 червня до 23 червня 2023 року

• Конкурсний бал для вступників за результатами ЗНО 2020–2021 років обчислюється за такою формулою:

КБ = (К1 × П1 + К2 × П2) /(К1 + К2),

- П1 та П2 – оцінки з першого (українська мова / українська мова і література) та другого (математика, або історія України, або іноземна мова, або біологія, або фізика, або хімія, або географія) предметів;

- Вагові коефіцієнти К1 та К2 (визначені в Додатку 7 до Порядку прийому).

1. Українська мова - 0,28
2. Математика або Фізика - 0,5
2. Історія України або Хімія, або Біологія, або Географія - 0,2
2. Іноземна мова - 0,25

Конкурсний бал, після його обчислення, балансується на коефіцієнти шляхом множення: для спеціальності 174 "Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка" буде діяти галузевий коефіцієнт 1,02 за умови виставлення при поданні заяви пріорітету 1 або 2. Інформація про це в розділі офіційні документи для вступників.

Освітня програма

Перелік документів для вступу

Вартість навчання на 23/24 навчальний рік (контракт)

Розклад роботи Приймальної комісії

Адреса Приймальної комісії:

м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16, кімн. 157-1.
Телефон гарячої лінії ПБФ: (+380 93) 700-51-06
Телефони Приймальної комісії: (+380 44) 204-96-45, (+380 44) 204-96-46
Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Офіційний сайт Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського: https://pk.kpi.ua
Telegram-канал кафедри АСНК: https://t.me/asnk_kpi