Winter IT Camp від DataArt

DataArt Winter Trainee 2024 banner 800x200

DataArt запрошує на Winter IT Camp! Це 10 вебінарів і 4 практичних воркшопи протягом тижня.

Незважаючи на турбулентність на світовому ринку праці, попит на кваліфікованих фахівців продовжує зростати. Для кар'єрного розвитку, випередження конкурентів і підготовки до професійних викликів важливо стежити за тенденціями, що формують ринок праці. DataArt Winter IT Camp — це чудова можливість обрати напрям професійного розвитку в 2024 році та вдосконалити свої навички. Актуально для всіх, хто прагне бути в курсі найактуальніших тем ІТ-індустрії.

Програма (час київський):

• 12 лютого 16:00 — Вебінар "DataArt: Educational Initiatives and Online Services"
  • 12 лютого 17:30 — Вебінар "World IT Market: What Changed, and What Can We Expect in 2024"
  • 13 лютого 16:00 — Вебінар "How to Drive Your Career onto a Suitable Path and Find a New One"
  • 13 лютого 17:30 — Вебінар "Career in IT: To Switch or Not to Switch? Successful Cases"
  • 14 лютого 16:00 — Вебінар "Personal Brand in Social Networks"
  • 14 лютого 17:30 — Вебінар "Soft Skills and Hard Skills Matrices: What Is the Difference and How Can They Help You in Your Professional Success"
  • 15 лютого 16:00 — Вебінар "How well you need to know English to be successful in IT"
  • 15 лютого 17:30 — Вебінар "The Diverse Applications of AI Across Various Educational Roles (Topic to be Edited)"
  • 16 лютого 16:00 — Вебінар "Cybersecurity and Its Trends"
  • 16 лютого 17:30 — Вебінар "How to get the most out of AI in testing"
  • 17 лютого 12:00 — Воркшоп "Effective Communication"
  • 17 лютого 14:30 — Воркшоп "Conflict Resolution"
  • 18 лютого 12:00 — Воркшоп "LinkedIn Profile Review and Tips"
  • 18 лютого 14:30 — Воркшоп "Dos and Don'ts in HR Interviews"

🌐 Мова вебінарів і воркшопів: англійська.
🌟Важливо: ви можете взяти участь у всіх зустрічах або обрати ті, що відповідають вашим професійним інтересам і вподобанням.
🕔 Старт: 12 лютого 2024.
🆓 Участь безкоштовна.

Реєстрація доступна до 11 лютого:

• Перейдіть за посиланням learn.dataart.com та створіть обліковий запис ("Create account");
  • Увійдіть в особистий кабінет, використовуючи логін та пароль;
  • Обереіть серед запропонованих курсів Winter IT Camp та натисніть "Apply";
  • Заповніть реєстраційну форму.
  • Після отримання ваших даних ми надішлемо вам лист з деталями заходу.