KPI Robotics Challenge 2024

фото2🤖 Гурток «Робототехніка та автоматизація» кафедри АСНК запрошує студентів усіх курсів приладобудівного факультету взяти участь у І змаганні з Робототехніки «KPI Robotics Challenge», що відбудеться 22-23 травня в аудиторії 170 першого корпусу. Цього року змагання пройдуть у категоріях «Лабіринт» та «Robot Car Racing». Приходь та спробуй свої сили в програмуванні роботів. Це буде цікаво! Переможців очікують призи та нагороди.

📋 З описом змагань та умовами їх проведення можна ознайомитись за посиланням
📝 Реєстрація за посиланням. Під час реєстрації ви отримаєте доступ до телеграм-каналу з новинами та обговореннями змагань

🕓 Ключові дати:

• дедлайн реєстрації - 12 травня;
  • підготовчі зустрічі, допомога в програмуванні, додаткові вказівки та обговорення - 13-17 травня (конкретна дата та час буде вказана в телеграм-каналі з новинами, який буде доступний для зареєстрованих учасників змагань);
  • змагання відбудуться очно протягом двох днів 22 та 23 травня - з 16:00 до 20:00.

🏢 Де: 1-й корпус, аудиторія 170 (Лабораторія Робототехніки)