Прогрестех-Україна

Прогрестех-Україна спільно з КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочинає набір на вечірні курси підготовки до працевлаштування «Основи конструювання авіаційної техніки» Осінь – 2019.

Навчання є БЕЗОПЛАТНИМ.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/5jQtGiCRXXcmyk4SA

Заявки приймаються до 20 вересня поточного року.

ЩО ДАЛІ?

• На 23 вересня 2019 р. заплановано вступне тестування претендентів з основ механіки, технології машинобудування, інженерної графіки та англійської мови. За його результатами буде здійснено відбір слухачів.
  • Навчання розпочнеться 30 вересня цього року і триватиме 2 місяці. Заняття проходитимуть 4 рази на тиждень у вечірній час (після 16:00) у класах Спільного навчального центру КПІ і Прогрестех-Україна (м. Київ, ст.метро «Політехнічний інститут»).
  • За результатами навчання випускники курсів отримають відповідні сертифікати.
  • Успішне складення підсумкового тестування стане підставою для запрошення обійняти інженерну посаду в Прогрестех-Україна.

Більше про освітні проекти компанії за лінком: https://progresstech.ua/students

Контактна інформація:
тел.: (044) 594 56 61 (Прогрестех-Україна).

Можливості працевлаштування

Для зацікавлених студентів 5 та 6 курсів, які будуть проходити підготовку по програмі дуальної освіти, компанія "Прогрестех-Україна" пропонує:

• можливість працевлаштування з конкурентною заробітною платою,
  • комфортними умовами роботи,
  • гнучкий графік роботи, який дозволить відвідувати заняття і працювати,
  • пакет соціального забезпечення,
  • можливість стажування за кордоном.

Також компанія має спеціальні програми з підтримки іногородніх студентів.

Перспективи подальшого кар’єрного росту

Компанія пропонує за свій рахунок постійні тренінги з підвищення кваліфікації, курси англійської мови, відрядження тривалістю 2-3 місяці на заводи компанії Boeing в США та багато іншого, що дозволить зростати професійно та отримувати більшу заробітну плату.