Стипендіальна програма „Завтра.UA" (2018 р.)

logo zavtraЗапрошуємо студентів 3-6 курсів взяти участь у відкритому загальноукраїнському конкурсі в рамках Стипендіальної програми „Завтра.UA" Фонду Віктора Пінчука за напрямом "Електронна техніка та прилади".

Перемога в Конкурсі дає наступне:

  1. Стипендії
    Стипендія – нецільова благодійна допомога призначається Фондом переможцям конкурсу, які підписали відповідний договір з Фондом.
    Розмір стипендії встановлюється рішенням Фонду. Стипендія нараховується Фондом Стипендіатові протягом 12 (дванадцяти)  календарних місяців з 1 червня 2019 по 31 травня 2020 року включно, щодо винятків дивись текст договору з переможцем конкурсу Програми. Фонд має право в особливих випадках встановлювати додаткові стипендії. Такі стипендії призначаються відповідними рішеннями Фонду.
  2. Додаткові можливості для особистого розвитку
    Участь у Програмі також надає інші можливості для  розширення загального світогляду, участі в соціальних проектах та професійного розвитку. Стипендіати Програми можуть претендувати на фінансову підтримку наукової діяльності, тощо.  Програмою також не виключається можливість підтримки стипендіатів під час їх подальшого навчання в аспірантурі.
    У рамках Програми передбачається створення неформального клубу, що слугуватиме платформою для проведення науково-освітніх тематичних зустрічей, для обміну досвідом та інформацією, тощо.

Інформація про стипендіатів Програми та їх конкурсні роботи розміщуються на сайті Програми.

Умови проведення Конкурсу-2017/18 - етапи конкурсу, строки подання документів, порядок оформлення документів тощо

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно пройти реєстрацію в електронному вигляді через форму реєстрації на сайті конкурсу www.zavtra.in.ua з 17 жовтня до 30 листопада 2018 року включно та завантажити електронний пакет документів.

Ключові вимоги до аплікантів, які будуть відібрані за результатами конкурсного добору:

  • академічна успішність;
  • активна позиція та досвід у реалізації громадських і соціальних проектів та ініціатив, що підтверджується рекомендаційним листом;
  • оригінальність ідей щодо фахового поля дослідження, які обґрунтовуються в науковій роботі;
  • мотивація до особистісного та професійного росту;
  • лідерський потенціал, комунікаційні та творчі здібності.

АСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021