Опитування студентів через ЕС Кампус (22/23 н.р., 1 семестр)

З метою визначення якості викладання дисциплін науково-педагогічними працівниками університету, студентам пропонується через програмний модуль "Опитування" в Електронній системі "КАМПУС" здійснити оцінку своїх викладачів та їх дисциплін за перше півріччя 2022/2023 навчального року.

campusПросимо відповідально поставитись до опитування та звернути увагу на те, що змінити оцінку викладача після збереження даних неможливо. Опитування є анонімним. Прийняти участь в опитуванні можна до 20.01.2023.

Викладач оцінюється за такими критеріями:

  • об’єктивність оцінювання,
  • вміння донести матеріал до студентів,
  • вміння налагодити партнерські стосунки зі студентом,
  • доброзичливість та тактовність по відношенню до студентів,
  • використання засобів дистанційного спілкування.

Студентські Логіни та Паролі до Кампуса можна отримати у кураторів груп або у Толочко Тетяни Олексіївни Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оцінювання викладача – це офіційний інструмент оцінювання якості педагогічної роботи в університеті. Завдяки цій функції керівництво кафедри може дізнатися про якість викладання та вживати заходів.

Дане опитування проводиться з метою підвищення якості освітнього процесу в університеті, враховується при формуванні рейтингів науково-педагогічних працівників та є єдиним офіційним опитуванням, яке ОБОВ'ЯЗКОВО враховується при проходженні викладачем конкурсу. Ваші відверті відповіді дозволять отримати важливу інформацію для підвищення ефективності навчально-виховного процесу.

АСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021