Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт, 2018 — Нафтова та газова промисловість

Повшенко ІФНУНГ2019В період з 26 по 28 березня 2019 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу було проведено заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість» 2018-2019 р. (наказ Міністерства освіти і науки України №1010 від 18.09.2018 р.).

Кращі ініціативні науковці з лав студентської молоді з різних технічних ВНЗ України представили свої роботи та креативні ідеї для вирішення проблем та покращання роботи нафтогазової галузі.

Загалом у конференції-захисті своїх наукових робіт взяли участь 65 учасників з 25 ВНЗ України. Компетентні комісії з оцінки робіт працювали в 4 номінаціях: Нафтогазова інженерія та обладнання нафтогазової галузі; енергоефективність, вимірювальні та інформаційні технології в нафтогазовій промисловості; економіка та управління в нафтогазовому комплексі; геологія, геофізика, екологія та геотуризм.

За підсумками роботи комісії магістрант нашої кафедри, Повшенко Олександр, посіі І місце в номінації «Енерноефективність, вимірювальні та інформаційні технології в нафтогазовій промисловості».

Щиро вітаємо магістранта з успішною участю в конференції та зайнятим місцем у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість»! Бажаємо подальших успіхів у науковій праці.

Повшенко ІФНУНГ2019 2

Повшенко ІФНУНГ2019 1