КПІ АбітFest: день відкритих дверей 17 лютого 2024

abitfest 02.2024Запрошуємо на КПІ АбітFest 17 лютого 2024 року о 12:00, який відбудеться он-лайн на сторінці YouTube.

На заході усі охочі матимуть змогу познайомитися з КПІ ім. Ігоря Сікорського, отримати відповіді на запитання щодо вступу, дізнатися від запрошених фахівців про те як підготуватися і скласти НМТ на гарний бал, поспілкуватися із представниками факультетів та інститутів.

Кафедра автоматизації та систем неруйнівного контролю запрошує на навчання за спеціальністю 174 "Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка", де студентам доступно освітня програма "Комп’ютерно-інтегровані системи та технології в приладобудуванні" (бакалаврат та магістратура) та "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології" (магістратура).

Корисні матеріали та посилання: