Ярмарок вакансій «beAhead. Осінь 2021»

beahead21

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» запрошує до участі у Ярмарку вакансій «be Ahead. Осінь 2021», який проводитиметься з 08 по 12 листопада 2021 року on-line. На Ярмарку будуть представлені підприємства та організації, що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів.

Ярмарок буде проходити на https://careerfair.kpi.ua/

Під час Ярмарку студенти матимуть можливість:

• ознайомитись із діяльністю вітчизняних та закордонних компаній-учасників
  • дізнатися про наявні вакансії, студенти старших курсів зможуть пройти співбесіду он-лайн
  • отримати інформацію про відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики
  • пройти он-лайн екскурсії підприємствами
  • прослухати доповіді провідних фахівців на вебінарах та семінарах, взяти участь у бесідах та співбесідах
  • і ще багато цікавого

Загалом для учасників підготовано:

• 33 вебінари - участь у вебінарах та тренінгах за попередньою реєстрацією;
  • 14 екскурсій на підприємства та офісам компаній - за умови реєстрації;
  • найсвіжіші вакансії від близько 40 провідних українських та світових компаній.

Не зволікайте, долучайтесь до Ярмарку вакансій «beAhead. Осінь 2021»!