КПІАбітFest для абітурієнтів (12.02.2022)

AbitFest 02.2022

Запрошуємо на КПІАбітFest 12 лютого 2022 року, який відбудеться у змішаному та незвичному форматі – КПІАбітTalks.

Цього разу ви матимете унікальну можливість дізнатися з досвіду запрошених студентів, викладачів та випускників університету, як можна себе реалізувати під час та після закінчення навчання в різних сферах діяльності, а також задати питання заступнику голови приймальної комісії Валерію Можаровському та долучитися до екскурсійної програми.

Якщо ви хочете відвідати КПІ особисто – реєструйтесь. Захід відбуватиметься з дотримання протиепідемічних вимог, тому кількість місць для очного відвідування обмежена. Усі інші бажаючі долучайтеся до онлайн-трансляції в Youtube та в telegram-чаті КПІ Вступник.

Реєстрація - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfSbrGnSdzJrmfLzZIGnJpfxjNVVF1WYozlUQdEZmknHDq6nQ/viewform
Для зареєстрованих захід почнеться 12.02.2022 о 12:00 в Центрі інноваційного підприємництва (корпус 6 КПІ ім. Ігоря Сікорського, вхід біля танку).

Корисні матеріали та посилання: