Методи та засоби НК промислового обладнання, 15 - 16 листопада 2017р., м. Івано-Франківськ

15november17Запрошуємо до участі у VI Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів і молодих учених "Методи та засоби неруйнівного контролю промислового обладнання", яка відбудеться на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (ІФНТУНГ) в період з 15 по 16 листопада 2017 р.

Метою конференції є обмін інформацією між студентами різних фахових напрямів, пов’язаних з приладобудуванням, неруйнівним контролем, технічною діагностикою промислового обладнання, а також молодими ученими різних спеціальностей, які займаються науково-дослідними і дослідно-конструкторськими роботами за певними фаховими напрямами.

Тематика конференції

• загальні питання розроблення приладів для вимірювання різних фізичних параметрів;
  • фізичні основи неруйнівного контролю (НК) і технічної діагностики (ТД), вірогідність контролю;
  • розроблення технічних засобів НК і ТД промислового обладнання різного призначення;
  • технологія проведення НК і ТД промислового обладнання різного призначення.

На основі поданих тез доповідей конференції буде виданий збірник матеріалів конференції, в який передбачається включити тези доповідей обсягом до 2-х др. стор. (А4) українською, російською або англійською мовами, які необхідно оформити згідно з вимогами (див. Інформаційне повідомлення).

Реєстраційний внесок за участь у конференції ‒ 100 грн. У вартість реєстраційного внеску входять: 1 комплект матеріалів конференції, затрати на організацію і проведення культурної програми. Кращі доповіді за рішенням організаційного комітету конференції будуть рекомендовані до друку у фаховому науково-технічному журналі „Методи та прилади контролю якості” ІФНТУНГ.
За бажанням учасників можлива заочна участь у конференції на вказаних вище умовах.

Контрольні терміни:

Подання заявки на участь – до 06.11.2017 р.
Представлення тез доповідей – до 06.11.2017 р.
Оплата за участь в конференції і виставці – до 10.11.2017 р.

Довідка:
Тел.: (0342) 72-71-68, Біліщук Віктор Борисович