Сучасні прилади, матеріали і технології для НК і ТД машинобудівного і нафтогазопромислового обладнання, 14 - 16 листопада 2017р., м. Івано-Франківськ

15november17Запрошуємо вчених та спеціалістів академічних, науково-дослідних і проектних інститутів, вищих навчальних закладів, машинобудівних підприємств, підприємств паливно-енергетичного комплексу, зокрема нафтогазовидобувної, нафтопереробної галузей, підприємств трубопровідного транспорту, зберігання нафти, газу і нафтопродуктів до участі у н/т конференції "Сучасні прилади, матеріали і технології для неруйнівного контролю і технічної діагностики машинобудівного і нафтогазопромислового обладнання", яка відбудеться 14-16 листопада 2017р.

Мета проведення конференції – вирішення актуальних проблем підвищення надійності неруйнівного контролю (НК) і технічної діагностики (ТД) машинобудівного і нафтогазопромислового обладнання.

Основні теми конференції:

1. Фізичні основи НК і ТД
  2. Сучасна апаратура для проведення НК і ТД
  3. Технологія проведення НК і ТД машинобудівного і нафтогазопромислового обладнання
  4. Стандартизація, сертифікація і метрологічне забезпечення НК і ТД
  5. Методи та прилади контролю якісних характеристик матеріалів і виробів

На основі поданих матеріалів доповідей конференції буде виданий збірник тез доповідей конференції. Кращі проблемні доповіді, відібрані оргкомітетом, будуть рекомендовані до друку у науково-технічному журналі „Методи та прилади контролю якості” (фаховий згідно вимог ВАК України). При цьому обсяг таких доповідей-статей повинен становити 8 - 12 стор., які повинні бути оформлені у відповідності до вимог вказаного журналу.

За погодженням із оргкомітетом у збірнику матеріалів конференції можуть бути опубліковані доповіді бажаючих без їх безпосередньої участі у роботі конференції.

Реєстраційний внесок за одного учасника конференції: для громадян України - 200 грн., для громадян інших країн - 50 у.о., для аспірантів – 100 грн. (в т.ч. ПДВ). Матеріали конференції і програма її проведення будуть видані учасникам конференції при реєстрації.

Проживання в готелі і харчування учасниками конференції оплачується окремо. Необхідність бронювання місць проживання узгодити із
оргкомітетом. Квитки на зворотній проїзд просимо придбати завчасно.

Графік роботи конференції

• 14 листопада, вівторок:
    9...10 год. – заїзд і реєстрація учасників конференції,
    10...13 год. – відкриття конференції, пленарне засідання;
    1430...17 год. – секційні засідання;
  • 15 листопада, середа:
    9...13 год. – секційні засідання;
    1430...17 год. – виїзні семінари на підприємствах м. Івано-
    Франківська та Івано-Франківської області.
  • 16 листопада, четвер:
    10...13 год. – секційні засідання, закриття конференції, від’їзд
    учасників конференції.

Контрольні дати

Подання заявки на участь – до 06.11.2017 р.
Представлення тез доповідей – до 06.11.2017 р.
Оплата за участь в конференції – до 10.11.2017 р.

Адреса і телефони оргкомітету конференції

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, вул. Карпатська, 15, 76019.
Тел.: (0342) 72-71-68, 72-71-52
Факс: (0342) 54-71-39

Матеріали конференції можна подати через реєстраційну форму