Нікітін Олександр Костянтинович

nikitinНікітін Олександр Костянтинович - кандидат техничних наук, доцент. Закінчив в 1965 році КПІ кафедру приладів точної механіки (приладобудівний факультет). З 1966 року працював інженером конструктором; молодшим науковим співробітником; старшим науковим співробітником; викладачем в університеті почав прцювати з 1976 році на посаді доцента. У період з 1989 по 1991 роки був завідувачем кафедри приладів точної механіки. З 2021 року працює на кафедрі автоматизації та систем неруйнівного контролю. Має більше 70 наукових праць.

Наукові інтереси:
- розробка та дослідження тензорезисторних перетвоювачив тиску, сили,витрат рідин та сипких матеріалів;
- тензорезисторні перетворювачи тиску, сили, витрат рідин та сипких матеріалів;
- перетворювачи рівня рідини в ємності.

Сторінка викладача в системі "Інтелект"

ОСНОВНІ НАУКОВІ ПРАЦІ:

Методи та засоби вимірювання параметрів технологічних процесів. Тензорезисторні перетворювачі [Електронний ресурс] : навч. посіб. для здобувачів ступеня бакалавра за освітньою програмою «Комп’ютерно-інтегровані технології проектування приладів» спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно- інтегровані технології» / КПІ ім. Ігоря Сікорського ; уклад.: О. К. Нікітін, В. М. Зайцев. – Електронні текстові дані (1 файл: 1,5 Мбайт). – Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. – 68 с.