Дистанційне навчання (завдання на опрацювання)

Викладачі кафедри додатково до аудиторних консультацій практикують проведення он-лайн консультацій з дисциплін, тематичних консультацій щодо питань підготовки та захисту дипломних робіт та проектів, практик, курсових проектів, лабораторних тощо. Консультації проходять за попереднім погодження зі студентами та вибором он-лайн сервісу (Skype, Viber, Telegram тощо). Домовитись про проведення он-лайн консультації чи семінару можна за допомогою кафедрального чату в Telegram (https://t.me/asnk_kpi) або за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наступні завдання з поточних дисциплін можуть бути використані студентами для дистанційної/самостійної роботи з можливістю консультацій з викладачами в електронній формі:

Спеціальні розділи математики. Чисельні методи

Викладач Лисенко Ю.Ю.
- підготовка тез доповідей зі студентами для участі у конференціях
Отримати консультацію можна через Telegram, особистий акаунт викладача, доступний за ім‘ям користувача @LJully

Програмування

Викладачі Галаган Р.М., Лисенко Ю.Ю.

Технології електромагнітного НК

Викладачі Куц Ю.В., Лисенко Ю.Ю.

Технології теплового НК

Викладачі Протасов А.Г., Лисенко Ю.Ю.