Результати проведеної практики (осінь, 2021)

practice21 1У період з 1 вересня по 25 жовтня 2021 р. у студентів 2 курсу магістатури (професійного напрямку підготовки) була проведена переддипломна практика згідно попереднього розподілу. Згідно умов проведення практики, цього року приймаючими студентів були київські підприємства, а саме: ДП "Антонов", ПАТ "Завод "Маяк", ВАТ "Меридіан", ДВРЗ.

27 жовтня 2021 року відбувся захист звітів з переддипломної практики, які містили цікаві матеріали, що були зібрані студентами для своїх майбутніх дисертайцій. Крім того, магістранти 2-го року навчання отримали навички роботи в команді на підприємствах, виконання індивідуальних завдань, та на практиці закріпили пройдений матеріал з профільних дисциплін.

В період практики студенти мали змогу отримати навички ведення роботи на підприємстві, проведення дослідження й експериментів, отримати практичний досвід проведення контролю доступними на підприємствах засобами при приладами. Враховуючи, що за графіком виконання магістерської дисертації цей період має бути присвячений також пошуку та підбору матеріалів за тематикою дисертацій, магістранти окрім професійних навичок виконали ще й розділ з завдання на свої дисертації. Загалом, практика дозволила молодим фахівцям з глибокими теоретичними знаннями познайомитися з практичним використанням готових інженерно-технічних рішень, виявити їх недоліки та можливості до вдосконалення.

practice21 2

practice21 3