Конференції "Приладобудування" та "Погляд у майбутнє приладобудування", 2019

19З 15 по 16 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулись чергові дві науково-практичні конференції - "Приладобудування: стан та перспективи" та студентська конференція "Погляд у майбутнє приладобудування". Організаторами конференцій виступили викладачі та студенти приладобудівного факультету.

В рамках секції "Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика, підготовка фахівців галузі" учасники мали змогу прослухати доповіді присвячені науковим розробкам студентів, викладачів та фахівців в галузі неруйнівного контролю. Особливістю цьогорічних конференцій є збільшення учасників від студентства університету та їх активна участь у обговоренні цікавих та іноді спірних питань, що підіймалися в доповідачами. У роботі секції студентської конференції взяли участь студенти 2-5 курсів, представивши аудиторії результати своїх досліджень. За результатами роботи конференцій видано збірники матеріалів.

Дякуємо організаторам та учасникам за цікаві конференції.