Участь у міжнародній конференції NDTdays-2019

Доповідь Калениченко Ю.О.З 17 по 21 червня 2019 року в Созополь (Болгарія) відбулась Міжнародна науково-технічна конференція «Дні неруйнівного контролю, 2019» (NDTdays 2019). Організатором конференції виступили Болгарське національне науково-технічне товариство з дефектоскопії (BGSNDT), Інститут механіки Болгарської Академії наук та Технічний університет м. Варна.

Традиційно відкривали конференцію М. Міховськи (Президент Болгарського товариства неруйнівного контролю (BGSNDT) та представники інститутів-огранізаторів. В конференції взяли участь понад 300 фахівців з більш ніж 10 країн. З поміж усіх поданих матеріалів організаційним комітетом проводився відбір статей для представлення на конференції. В рамках конференції традиційно проходила виставка сучасних приладів та систем неруйнівного контролю, в якій взяли участь Болгарські, Румунські та Українські підприємства в галузі.

Від кафедри приладів і систем неруйнівного контролю КПІ імені Ігоря Сікорського в конференції взяли участь зі стендовими та усними доповідями проф. Протасов А.Г., доц. Баженов В.Г., ст. в. Лисенко Ю.Ю., асп. Калениченко Ю.О.

В межах культурної програми організаторами було заплановано концерти з мастер-класом по національному танцю та екскурсії по чарівному старовинному місту. Конференція NDTdays 2019 вже стала традиційним місцем зустрічі фахівців, науковців, аспірантів, добре знайомих друзів та навіть випускників кафедри минулих років, що працюються в галузі неруйнівного контролю та технічної діагностики в Болгарії.

Під час конференції відбулось обговорення багатьох важливих питань неруйнівного контролю, конференція подарувала учасникам безліч нових ідей для проектів, що спонукають до творчих пошуків.

Відкриття конференції 1 Вітання від М.Міховськи Засідання конференції
Лисенко Ю., Міховськи М., Баженов В. Представники ПБФ