ІІІ Щорічний чемпіонат з шахів, 2016

171 грудня 2016 року Студентською радою ПСНК був проведений вже ІІІ-ій традиційний Чемпіонат кафедри з шахів.
Цього року ми мали рекордну кількість учасників – 16. Серед них: студенти 1-5 курсів та, від викладацького складу кафедри, Галаган Роман Михайлович.

Переможцем цьогорічного Чемпіонату став студент 2 курсу Кісіль Олександр, який в якості головного призу отримав два квитки до кінотеатру IMAX на перегляд фільму «Бунтар Один. Зоряні Війни. Історія». Крім того, Олександр став володарем символічного «кубку» – пам’ятної чашки з написом про перемогу у Чемпіонаті.

Срібну та бронзову медалі одержали відповідно студент 5 курсу Горло Валерій (переможець 2015 року) та доцент Галаган Р.М.
Вітаємо переможців і призерів Чемпіонату!
Крім учасників змагань, Чемпіонат відвідали студенти та викладачі кафедри, серед яких: Петрик В.Ф., Баженов В.Г., Лисенко Ю.Ю., Лашко О.В. Дякуємо всім, хто взяв участь у Чемпіонаті 2016 року, та хто прийшов підтримати своїх друзів під час змагань!

Висловлюємо особливу подяку: організатору та ведучому Нікітіну Максиму, судді Олександру Галичу, усім учасникам СР ПСНК за допомогу в організації заходу, Олексію Єрмоленко за чудову фотозйомку, а також Прінтцентру КПІ, Профкому студентів ПБФ та випускникам кафедри ПСНК за підтримку в організації Чемпіонату.

До зустрічі у наступному році!

chess-psnk chess-psnk chess-psnk
chess-psnk chess-psnk chess-psnk chess-psnk