Під час навчання студенти мають можливість прийняти участь у програмах обміну та програмах академічної мобільності та пройти стажування майже у будь-якому університеті Європи та світу, прийняти участь у міжнародних конкурсах, долучитись до цікавих проектів тощо.
Даний розділ присвячено актуальній інформації про міжнародні стажування та проекти для студентів та науковців факультету.

 

Метою програми ERASMUS+ для Вищої освіти є модернізування та покращення освіти у вищих навчальних закладах Європи і решти світу. Вона надає можливість студентам та персоналу розвинути навички та покращити кар’єрні перспективи.
Програма кредитної мобільності надає можливість студентам різних форм навчання пройти стажування у будь-якому із обраних університетів-партнерів. Детальніше

 

Німецька служба академічних обмінів DAAD – це найбільша німецька громадська організація з підтримки академічних обмінів. DAAD сприяє інтернаціоналізації німецьких вишів, зміцненню германістики та німецької мови за кордоном, підтримує країни, що розвиваються, в процесі створення сильних вишів та консультує відповідальних фахівців у сфері освітньої політики, досліджень за кордоном та політики щодо країн, що розвиваються. Детальніше

Стипендіальна програма країн Вишеградської групи до якої входять університети Чехії, Словаччини, Польщі та Угорщини надають можливість отримати стипендію на навчання протягом семестру або іншого, заздалегідь обумовленого терміну, для студентів різної форми навчання (бакалавр, магістр, PhD). Детальніше

Національна стипендіальна програма Словацької Республіки дозволяє отримати стипендію на навчання та проведення досліджень протягом періоду від 1 семестру до 1 року для студентів різних форм навчання. Детальніше

applicationІнформація для здобувачів вищої освіти:

  • студенти та аспіранти КПІ на час воєнного стану можуть реалізовувати право на участь в академічній мобільності (навчання/стажування) за умови відповідності освітніх програм КПІ та іноземного ЗВО.
    Звертаємо вашу увагу: відповідно до ст. 23 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", чоловіки віком від 18 до 60 років не можуть перетинати кордон у даний час, навіть, за наявності довідки Ф-20 (про відстрочку)! За детальним роз‘ясненням щодо цього питання рекомендуємо звернутися до Державної прикордонної служби України.
  • якщо здобувач вищої освіти бажає бути переведеним до іноземного ЗВО, то переведення здійснюється за процедурами, передбаченими законодавством України та нормативними документами КПІ ім. Ігоря Сікорського, зокрема:
  • при цьому здобувач зобов’язаний повідомити представників факультету/ навчально-наукового інституту та відділ академічної мобільності про намір та/або факт переведення до іноземного ЗВО письмово та здійснити всі процедурні питання переведення за українськими нормативними актами за першої можливості (по завершенню війни). У разі неповернення на навчання до КПІІ ім. Ігоря Сікорського після закінчення дії правового режиму воєнного стану та неоформлення документів згідно чинних процедур,  здобувач буде відрахований з КПІ ім. Ігоря Сікорського за невиконання індивідуального навчального плану.
  • здобувачі першого курсу всіх рівнів вищої освіти НЕ можуть бути переведені до іноземних ЗВО і мають право тільки на участь у програмі академічної мобільності.

application

Інформація про академічну мобільність в умовах воєнного стану - перейти

___________________________________________

Набір до Політехнічного інституту м. Сетубал

Вимоги участі:

  • Запрошуються бакалаври та магістри на навчання (3 місця);
  • Необхідний рівень володіння англійською мовою – В1;
  • Програма надає фінансування.

Інформація про університет на сайті академічної мобільності, додаткова інформація на сайті приймаючого університету.
Подача документів триває до 31.10.2021

Стипендіальна програма The Fulbright Visiting Scholar Program

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

   •  кандидати наук, доктори філософії/доктори мистецтва, доктори наук;
   •  дослідники без наукового ступеня з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), з досвідом науково-дослідної роботи не менше 7 років, з наявними публікаціями у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) наукових фахових виданнях;
   •  діячі культури й мистецтва, фахівці з бібліотекарства та музейної справи, журналісти та громадські діячі – з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом роботи не менше 7 років, значними професійними досягненнями, науковим доробком в обраній галузі дослідження у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) фахових наукових виданнях.

Більше інформації про програму на офіційній сторінці
Подача заявок триває до 15 жовтня 2021 включно

Конкурс до Норвезького університету природничих і технічних наук

Умови участі:

   •  конкурс для студентів 1 курсу магістратури;
   •  навчання триватиме 1 семестр та орієнтовно почнеться у січні;
   •  витрати на навчання покриваються за рахунок проєкту.

Більше інформації та складові пакету документів на сторінці сайту, реєстрація відбувається через гугл-форму
Подача документів триває до 01.10.2021

Набір до Західнопоморського технічного університету у м. Щецин

Вимоги участі:

   •  Запрошуються науково-педагогічні працівники на викладання на факультет електричної інженерії (1 місце);
   •  Необхідний рівень володіння англійською мовою – В2;
   •  Програма покриває стипендію та переліт.

Інформація про програму та університет сайті академічної мобільності, додаткова інформація на сайті приймаючого університету
Подача документів триває до 15.09.2021

Набір на Боголюбовську програму стажування

З метою залучення молоді до наукових досліджень і поглиблення співпраці з університетами України оголошується набір на програму стажування Інститутом теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України. В програмі стажування можуть брати участь студенти-магістранти університетів України, які прагнуть поглибити свої знання і долучитися до виконання наукових досліджень разом з провідними науковцями НАН України.

Інформація про програму на сайті
Заявки на участь в програмі подаються онлайн через портал до 24 вересня 2021

Набір до Жешувського політехнічного університету

Вимоги участі:

  • Запрошуються науково-педагогічні працівники на викладання (1 місце);
  • Необхідний рівень володіння англійською мовою – В2;
  • Програма покриває стипендію та переліт.

Інформація про програму та університет сайті академічної мобільності, додаткова інформація на сайті приймаючого університету.
Подача документів триває до 13.09.2021

consult2Запрошуємо до участі у семінарі-практикумі ДМС для приладобудівного факультету, який відбудеться у вівторок 08 лютого в онлайн режимі на платформі Zoom, початок о 14:15.

Приєднатися до семінару можна за посиланням:
https://us02web.zoom.us/j/88618704518?pwd=SDBVb1JuU3IwakVPSVh6MVQ4WkF3QT09
Ідентифікатор конференції: 886 1870 4518,
Код доступу: 563878

Семінар-практикум організовується для виконання рішення проректорів В.А. Пасічника, А.А. Мельниченка, Н.В. Семінської, С.І. Сидоренка про створення міждепартаментської групи англомовних консультантів для організації допомоги вченим в написанні англомовних проєктних пропозицій для подання на конкурси міжнародних проєктно-грантових програм. Передбачається, що група консультантів буде працювати в режимі написання текстів протягом повного робочого дня.

kist korea21Запрошуємо до участі у відборі на навчання у весняному семестрі (2022 р.) за програмою подвійного диплому в Корейському інституті наук та технологій (KIST).

Деталі програми:

    Запрошуються магістри та аспіранти на навчання;
    За програмою подвійного диплому магістратура триває 1 рік, аспірантура – 2 роки;
    Оплата програми покривається KIST;
    Перелік професорів KIST із зазначенням наукового напряму та контактами – ознайомитись;
    Науково-дослідна співпраця між KIST та КПІ – ознайомитись.

Етапи процесу відбору та список необхідних документів за посиланням
Терміни: до 29.10.2021

Сторінка 1 із 2

АСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021