Авіатор-2018

Aviator

Запрошуємо студентів та аспірантів на зустріч з організаторами конкурсу "Авіатор-2018", яка буде проодити 14 листопада о 14:30, в 1-му корпусі КПІ, ауд. 255

Представник конкурсу розповість більш докладно які будуть етапи, де реєструватися, що собою представляє поїздка на авіасалон Фарнборо у Лондон.

Благодійний конкурс реалізується з метою сприяння розвитку науки і освіти, надання допомоги студентам авіаційної галузі, їх заохочення до професійного росту. В рамках конкурсу Фонд щорічно надає можливість групі кращих студентів профільних вищих навчальних закладів, які готують фахівців авіакосмічній галузі, відвідати Міжнародні авіакосмічні салони (Farnborough International Airshow в Великобританії і Paris Airshow Le Bourget у Франції). Під час перебування на Міжнародних авіасалонах студенти знайомляться з передовими технологіями і новинками галузі, зустрічаються з фахівцями і лідерами авіабудування.