Гришанова Ірина Аркадіївна

hryshanovaГришанова Ірина Аркадіївна -  доцент, к.т.н, доцент кафедри автоматизації та систем неруйнівного контролю (АСНК).

Наукові інтереси: комп'ютерне моделювання на платформі ANSYS, CAD/CAE технології в приладобудування, розробка приладів і систем для енергозбереження, витратометрія, метрологічне забезпечення приладів і систем. Зі студентами працює над темами: система вимірювання тепла для житлових будинків; система автоматичного зчитування даних лічильників; проектування сучасних витратомірів на базі ANSYS; застосування CFD технологій для оптимізації приладів вимірювання витрати і кількості речовин; створення зразкової лабораторної установки для повірки лічильників.

Сторінка викладача в системі "Інтелект"

НАУКОВІ ПРАЦІ:

в процесі наповнення...