Робоча програма складена на основі програми, затвердженої деканом факультета «26» травня 2016 р.
Вступ: Одним з елементів навчального процесу підготовки магістрів в області приладів та систем неруйнівного контролю є науково-дослідна практика, яка сприяє закріпленню й поглибленню теоретичних знань студентів, отриманих при навчанні, умінню ставити завдання, аналізувати отримані результати й робити висновки, прид-банню й розвитку навичок самостійної науково-дослідної роботи. Науково-дослідна практика має велике значення для виконання магістерської дисертації й продовження наукової діяльності як аспіранта.
Програма науково-дослідної практики студентів-магістрантів, що навчаються по напрямку магістерської підготовки «Прилади та системи неруйнівного контролю», розроблена відповідно до методичних рекомендацій Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міносвіти України.
Тематика досліджень повинна відповідати науковому напрямку роботи кафедри приладів та систем неруйнівного контролю, а також відповідати завданням, що мають теоретичне, практичне, прикладне значення для різних галузей народного господарства.
У кожному конкретному випадку програма науково-дослідної практики змінюється й доповнюється для кожного магістра залежно від характеру виконуваної роботи.
Завантажити робочу програму практики
Програма науково-дослідної практики
для студентів за напрямом підготовки 6.051003 «Приладобудування» освітньо-кваліфікаційного рівня магістр професійного спрямування 805100305 «Прилади і системи неруйнівного контролю» за денною формою навчання складена відповідно до робочої навчальної програми кафедри приладів та систем неруйнівного контролю.
Розробник програми: Доцент, к.т.н., доцент Петрик Валентин Федорович
Актуальна документація:
Щоденник практики - завантажити
Список розподілу студентів для проходження науково-дослідної практики з 06 лютого по 05 березня 2017року - завантажити